Skocz do zawartości
Forum

Białe grudki z pochwy


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Występowanie grudkowatej wydzieliny może być związane z infekcją. Takie objawy mogą dawać zakażenia wywoływane przez grzyby. Pomimo tego, że nie odczuwasz innych dolegliwości problem może okazać się poważny. Nieleczona grzybica może wiązać się z powikłaniami. Powinnaś niezwłocznie udać się do swojego lekarza ginekologa.

Odnośnik do komentarza

witam . spóźnia mi się okres 12 dni , kiedy wkładam palca do pochwy zostają na placu białe grudki ( nie wypływają ze śluzem) , robiłam 2 testy wszyły negatywnie . ogólnie w tym cyklu miałam dużo wodnego śluzy , żadnych dni "suchych". miała któraś z was tak kiedyś ?

Odnośnik do komentarza

~ela.
witam . spóźnia mi się okres 12 dni , kiedy wkładam palca do pochwy zostają na placu białe grudki ( nie wypływają ze śluzem) , robiłam 2 testy wszyły negatywnie . ogólnie w tym cyklu miałam dużo wodnego śluzy , żadnych dni "suchych". miała któraś z was tak kiedyś ?

Witam!
Pojawienie się grudkowatego śluzu w drogach rodnych może być spowodowane infekcją grzybiczą. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który po zbadaniu oraz potwierdzeniu diagnozy będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...