Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć i spalić tkankę tłuszczową?


Gość kamila12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamila12345

Witam, Mam 19 lat, 161cm wzrostu i ważę 59 kg. Od 2 tygodni 3 razy w tygodniu chodzę na siłownie i ćwiczę około godziny (rowerek, brzuszki, itp.), wykluczyłam z mojej diety chleb, makaron i w znacznym stopniu ziemniaki, poza tym spożywam codziennie kilka grejfrutów i nie jem nic po godzinie 19. Mimo wszystko nie mogę zgubić zbędnych kilogramów. Chciałabym schudnąć około 4 kg w miarę w niedługim czasie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Twoja obecna waga jest prawidłowa. Twoje BMI wynosi 22,8 wiec mieści się w granicach przeznaczonych dla prawidłowej wagi. Nie wykluczaj ze swoje diety pieczywa, przestaw się na pieczywo razowe i pełnoziarniste, posiada ono dużo błonnika. Błonnik reguluję prace jelit, oczyszcza je z resztek oraz sprawia, że czujemy się dłużej syci. Ziemniaki w małej ilości również nie są czymś złym w diecie. Posiadają one dużo potasu, a gotowane w wodzie bez dodatku masła czy tłuszczu nie są strasznie kaloryczne.Jedz więcej warzyw i owoców są one bogatym źródłem witamin i związków mineralnych, które są potrzebne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...