Skocz do zawartości
Forum

Drżenie rąk


Gość Prazynka543

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prazynka543

Witam. Mam taki problem. Gdy jestem np. w kościele czuje jak drżą mi ręce.. Nie wiem czy trzęsą mi się nogi ale mam takie wrażenie. Lub kiedy chcę ścisnąć bardziej butelkę z piciem ręka zaczyna mi się trząść. Mam 15 lat. Nie wiem co się ze mną dzieje.

Odnośnik do komentarza

Możesz mieć niedobór magnezu, jeśli dodatkowo towarzyszy temu chłód w ręce, mogą to być problemy z krążeniem (gdy jesteś w kościele nie wykonujesz żadnych gwałtownych ruchów, siedzisz bądź stoisz stąd można podejrzewać problem z krążeniem). Dlatego w pierwszej kolejności zrobiłabym badania w tym kierunku, zwłaszcza, że masz 15 lat i dojrzewasz. Jeśli wyjdą dobrze, warto się zastanowić czy drżenie rąk nie jest na tle nerwowym - np. ze stresu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Moim dość uciążliwym w niektórych sytuacjach problemem jest drżenie rąk. Szukałam w internecie co może być tego przyczyną ale nie znalazłam rodzaju drżenia podobnego do mojego. Mianowicie...mam 16 lat i ten problem dokucza mi już jakieś 1o lat. Ręce nie drżą bez przerwy ale drżenie pojawia się najczęściej w stanie spoczynku, pracy przy komuterze, pisaniu, malowaniu paznokci i tym podobne. Jest to bardzo uciążliwe. Co to może być? Jak to zwalczyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...