Skocz do zawartości
Forum

Operacja stulejki-jeden dzien z opatrunkiem?


Gość Erni1333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Erni1333

Witam, mialem wczoraj operacje stulejki, tzn obrzezanie, i odcieto mi napletek. Mialem zalozony opatrunek. I dzisiaj mialem wizyte u urologa, i ten zdjal mi opatrunek... i powiedzial ze nowego nie potrzebuje, i nie zalozy. Czyli przez jeden dzien opatrunek ! To strasznie boli, bo penis jest bardzo wrazliwy, nie moge praktycznie chodzic... Czy to normalne ze mialem opatrubek tylko jeden dzien? Chcialbym zadac to pytanie urologom, ale nie wiem jak to zrobic na tej stronie... Barxzo prosze o pomoc, bo sie boje ze bedzie cos nie tak...

Odnośnik do komentarza

Jedyne co Ci odcięli to zwykłą skórę ( napletek). Tak normalne. Doskwierać może żołądź który jest bardzo wrażliwy jak i właśnie miejsca odcięcia napletka stąd iż skóra penisa, jest bardzo mocno unerwiona.
Przykładowo: Jeżeli zatniesz się w tym miejscu podczas depilacji, będziesz odczuwał wielki ból, natomiast gdy zatniesz się na ręce jedynie co poczujesz to mrowienie.

NAJWAŻNIEJSZE: To patrz czy rana nie ropieje.
Może boleć, niech boli. Jednak czy nie występują jakieś zółtawe bąble, albo zoltawe wycieki.
Wtedy szybko do lekarza.

Ja jak byłem mały, również miałem stulejkę, możesz się śmiać, ale codziennie po ciepłej gorącej kąpieli probowalem zedrzeć tą skórę w dół. Miałem wtedy 10 lat, nikomu nic nie mówiłem, bo nawet nie wiedziałem co to takiego.
Po miesiącu w końcu "puściło" :D W wieku 17 lat wspomniałem o tym urologowi. Stwierdził "chcącemu nie dzieje się krzywda"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...