Skocz do zawartości
Forum

Rozprzestrzeniające się białe kropki na penisie


Gość nic11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość po wizycie

Jak nie boli i nie piecze, nie swędzi, tzn, że pewnie taka uroda. Dojrzewacie, starzejecie się! Idźcie do dermatologa - zmiana koloru może oznaczać chorobę np. nawet rak, ale przeważnie to odbarwienie jak na dłoni, łokciu, nodze czy innej części ciała. Im szybciej pójdziecie do lekarza, tym szybciej będziecie mieli to z głowy !!! I zapomnicie o problemie. A prędzej, czy później i tak pójdziecie do lekarza, więc rejestrujcie się już dziś, żeby mieć już to za sobą. I zrelaksowany, spokój !!!

Odnośnik do komentarza

~autorwidmo
Witam, ogolnie miałęm ten sam prboblem szybciej jak nie goliłem sie w miejscu intymnym to nie było tego widać ale gdy to zrobiłem zauwazyłem takie białe grudki pod skóra i naprawde było sporo, na moje szczęście nie wchodziły w zakres penisa tylko skóra w strone podbrzusza, i jak to zobaczyłem pomyślałem zę coś w tylu pryszczy i zacząłem wyciskać, wygladało to tak zę mocno wrecz tak ze skóra pękała i te białe kulki wychodziły i tak w jakis sposob udało mi sie je szybko wyeliminować, w moim przypadku nie rozprzestrzenia sie to, choć po wyciskaniu tego skóa krwawiła co oznaczało zę dosć mocno siedza pod nia te grudki, na obecna chwilę te PROSAKI nie rozprzestrzeniają sie a jak jakis sie pokaże to ciach i dwa dni miejsce zagojone wiec się nie obawiać, a najlepiej to i tak sie skontaktować z lekarzem

O Rany!! dobrze, że sobie nosa nie wycisnąłeś. TAKICH RZECZY NIE WOLNO ROBIĆ. To są naturalne części.

Odnośnik do komentarza

Ludzie to mają ''problemy''!
To są prosaki czy jakoś tak. Jedne takie pryszczyki są na koronie żołędzi, a grubsze są na wierzchu penisa, na naskórku.

Ja to ma dopiero problem, bo mój penis(żołądź) jest pokryty jakimś tłuszczem, który ściera się jak łuszczący naskórek. Co to jest? Czy to naturalne?

Odnośnik do komentarza

witam..ja mam to chyba od zawsze przez przypadek natrafilem na ten link o tym i powiem wam ze mam 33 lata a zauwazylem to gdzies w w wieku 14 lat i zapomnialem w sumie o tym az do dzis jak ten temat zobaczylem:) powaznie...az sie usmialem bo zajrzalem znowu przed chwila i to nadal jest,,hehe panowie bez obawy to nic takiego..ani nie boli ani nie czuc ani nie swiedzi..poprostu sie z tym zyje:):) nawet moje Kobiety robiły mi zawsze laske i chyba tego nie zauwazaly albo nie wiem:) wszystko gra glowa do gory..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Dokładnie

Ja miałem to od dzieciaka. 80% facetów to ma. Dawniej miałem mniej i były grudkowate a teraz chyba więcej ich mam i są niewyczuwalnymi plamkami. Poczytajcie sobie o prosakach na wikipedii. Na siłowni w szatni zauważycie że mało facetów tego nie ma. Poza tym jak kolega wyżej napisał-laski tego nie zauważają a większość z nich widziała więcej kutasów z tymi plamkami niż macie tych plamek. Każda moja laska nigdy nie zwracała na to uwagi. Żadna jakaś kochanka jakoś też nigdy nie zwracała uwagi jak zabierała się do loda. One wiedzą co to jest, być może nawet jak zauważają to pod świadomie wiedzą że to nie jest jakaś choroba. Jakby to było coś niepokojącego, wirus, albo syf jakiś czy grzybica to uwierzcie na pewno by nie tknęły nawet palcem waszego fiuta i wydobywał by się z tego przykry zapach. Ja nigdy się tym nie martwiłem i nie zwracałem uwagi. Zajrzałem teraz z ciekawości czy jest już jakiś sposób na to i chciałem to usunąć dla eksperymentu ale widzę że tylko zabiegi laserowe więc mam to gdzieś :)

Odnośnik do komentarza
Gość grzesiek1111

Jeżeli chodzi o pewne objawy najlepiej skontaktować się ze specjalistą to nie żaden wstyd a lepsze to niż samemu stawiać diagnozę : Ja mialem kiedyś problem miałem pewne krosty moja kobieta doradzia mi zebym moze smieszny pomysł smarować maścią , ktora jest bez recepty kosztuje chyba 3zł a nazwa to Clotrimazolum smarowałem przez 2 tygodnie caly czas i wszystko znikkło ale to mój przypadek pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

siema, mam podobne pytanie co kolega michalxdd, z tym ze nie chodzi mi o prosaki, ale o ten taki rozowy nalot na czubku zoledzia przy cewce (drugie zdjecie, post z dnia 8 stycznia 2013, pierwsza strona tego tematu). Mam cos podobnego i nie wiem czy jest to cos normalnego, czy mam sie zaczac bać :P szukalem czegos w necie i widzialem po zdjeciach ze duzo facetow ma takie cos. Co to dokladnie jest i czy jest sie o co obawiać? i czy sa jakies sposoby zeby sie tego pozbyc? prosze o odp. dzieki.

Odnośnik do komentarza

~kaktuz
siema, mam podobne pytanie co kolega michalxdd, z tym ze nie chodzi mi o prosaki, ale o ten taki rozowy nalot na czubku zoledzia przy cewce (drugie zdjecie, post z dnia 8 stycznia 2013, pierwsza strona tego tematu). Mam cos podobnego i nie wiem czy jest to cos normalnego, czy mam sie zaczac bać :P szukalem czegos w necie i widzialem po zdjeciach ze duzo facetow ma takie cos. Co to dokladnie jest i czy jest sie o co obawiać? i czy sa jakies sposoby zeby sie tego pozbyc? prosze o odp. dzieki.

To jest chyba normalne.
Może to jakieś podrażnienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...