Skocz do zawartości
Forum

3 tygodnie kaszlu a 20tc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem w 20 tc i pi rożnych opcjach leczenia przez lekarza internistę nie mam żadnej poprawy. zaczelo sie od utrzymującego sie ponad tydzień bólu gardła. Dostałam Duomox. Żadnej poprawy. Doszedł kaszel. Zmiana leczenia: inhalacje z soli fizjologicznej 2xdziennie, herbatka z lipy. Doszedł katar. Kaszel sie utrzymuje niezmiennie. Najgorzej rano i wieczorem. Byłam 4 dni temu u lekarza - dostałam augumentin. Zero poprawy. Kaszel jest i mokry, i suchy, a przed chwila nawet dość świszczący. Znając siebie to jest to zapalenie krtani. Przed ciąża pomagała azytromycyna. Teraz jej nie mogę. zabroniono mi rowniez cebuli i czosnku (lekarka powiedziała, ze w ciąży nie wolno co mnie bardzo zdziwiło, bo na wszystkich forach czytam, ze czosnek i cebula ratują ciężarne w chorobie). Inhalacje z soli i lipę teznkazano odstawić. Pytania mam dwa: 1 i najważniejsze - czy to ma negatywny wpływ na moja córeczkę? Ten ciągły, uciążliwy, mokry, suchy, za dnia i w nocy kaszel, od którego juz całe ciało mnie boli. 2. Co mam począć? W piątek mam usg 2 trymestru i zastanawiam sie czy czekać czy w pon na sile wejść do gabinetu ginekologa? (Bo dzwoniłam to miejsc nie było). Martwię się o małą...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...