Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle podbrzusza i jajników


Gość Agnieszka2010.24.9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka2010.24.9

Dzin dobry zaczne od tego ze mam bardzo silne bole brzucha i jajnikow 2 mkiesiace temu przed wyjazdem zagranice poszlam do lekarza okazało sie ze mam nadzerke , jajnik lewy powiekszony o 6 cm i miesniaki .. lekarz przepisal mi lekarstwo jakos tak brałam ja przez tedzien lecz nic nie pomoglo bole sa silniejsze i dotego bola mnie juz 2 jajniki czasem odczowam silne kucia .Dos czesta chodze do lazienki odawac mocz i spoznia mi sie juz miesiaczka 2 tygodnie robilam 4 testy ciazowe i kazdy wyszedl negatywnie. zaznaczam ze wracam do polski dopiero za 3 tygodznie .nie wiem czy mam sie zglosic do lekarza i czekac na powrot , czy moze jednak jestem w ciazy przosze o odpowiedz na poczte agataagaa@gmail.com dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie da się określić przyczyny Pani objawów. Wśród przyczyn mogą znajdować się bowiem zarówno mięśniaki, schorzenia jajników skutkujące ich powiększeniem jak i wiele innych schorzeń. Opisane schorzenia tak w zasadzie mogą również skutkować zaburzeniami hormonalnymi i brakiem miesiączki. Proszę zatem jak najszybciej skontaktować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Mój problem wygląda następująco:
- okres miałam w ostatnim tygodniu maja (jednak nie miewam regularnych cykli, zwykle trwają 35 dni, a czasem okres pojawia się raz na 3 miesiące..)
- 16 czerwca kochałam się z chłopakiem
- od 17 czerwca, do teraz (26.czerwca) mam raz silne, raz słabsze, ale nieustające, bóle podbrzusza i czuję kłucie w jajnikach, raz w lewym a raz w prawym - naprzemiennie.
- 19/20/21 czerwca miałam upławy, jak w czasie dni płodnych.

Czy to mogą być objawy ciąży?

Odnośnik do komentarza

~dwaadama
Mój problem wygląda następująco:
- okres miałam w ostatnim tygodniu maja (jednak nie miewam regularnych cykli, zwykle trwają 35 dni, a czasem okres pojawia się raz na 3 miesiące..)
- 16 czerwca kochałam się z chłopakiem
- od 17 czerwca, do teraz (26.czerwca) mam raz silne, raz słabsze, ale nieustające, bóle podbrzusza i czuję kłucie w jajnikach, raz w lewym a raz w prawym - naprzemiennie.
- 19/20/21 czerwca miałam upławy, jak w czasie dni płodnych.

Czy to mogą być objawy ciąży?

Witam!
Ponieważ współżyła Pani z partnerem, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Niestety nie da się jej jednak ani potwierdzić ani wykluczyć na podstawie opisanych objawów. Proszę zatem wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...