Skocz do zawartości
Forum

Czy moje piersi mogą jeszcze urosnąć?


Gość 84

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 26 lat i prawie wogóle nie mam piersi.Bardzo mnie bolą ,brodawki są popękane kiedyś również wydzielała się z nich ropa, rosnął mi czarne włoski wokół sutka.Nie wiem co robić wstydzę się iść do ginekologa i mówić o tym problemie.Czy jest jakiś sposób by jeszcze mogły się powiększyc? jakie badania powinnam wykonac? proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witaj!
Po pierwsze zdecydowanie powinna skonsultować się Pani ze specjalistą ginekologiem. Bynajmniej nie ze względu na rozmiar biustu, ale ze względu na inny objaw, który zamieściła Pani w opisie, tj. wyciek z brodawki sutkowej. Taki stan zawsze wymaga dokładnej diagnostyki. Zdecydowanie proszę zatem nie zwlekać, tylko umówić się na wizytę u specjalisty!
Wśród metod powiększających biust znajdują się w zasadzie tylko zabiegi chirurgii plastycznej.

Odnośnik do komentarza

Koniecznie lekarz!

A dopiero jak okaże sie, że wszystko jest w porządku- czego Pani życzę- można martwic sie brakiem piersi i myśleć o ich powiększeniu

I nie radziła bym operacji i silikonów,bo to ryzykowne
Moja siostra powiększyła sobie piersi w Warszawie - miała zabieg wstrzyknięcia pobranego wcześniej z ud i brzucha tłuszczu - naturalnie i na stałe. Ona bardzo zadowolona bo była praktycznie płąska a teraz ma ładny, naturalny i kształtny biuscik

Życze powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie ma takiego problemu to nie wie jak to jest
Ja wiem co przezywała moja siostra , jak wstydziła się na basen chodzić, o plaży nie wspomnę - a teraz- przeszczęśliwa

Siostra zabieg robiła u dr Moniki Grzesiak w Warszawie. Nikt inny tych zabiegów w Polsce nie wykonuje taką metodą. proszę poszukać sobie jej strony o rekonstrukcjach piersi bo właściwie tą metodą robi kobietom piersi po mastektomii ale tez powiększa. Byłam z siostra na konsultacjach i na zabiegu i wszystko jest bezpieczne i praktycznie naturalne. Jak bym sama miała sobie zrobić piersi to tylko ta metodą , no ale nie muszę bo mam po ciążach aż za duże ...

Odnośnik do komentarza

Luna...
czy drogie? tańsze niż operacja plastyczna bo to sprawdzałyśmy no ale trochę wydać trzeba - ile to zależy od tego o ile rozmiarów chcesz powiększyć piersi
No i już na zawsze ma się takie piersi , nie trzeba nic poprawiać jak podobno przy silikonach czy innych metodach

Odnośnik do komentarza
Gość Bamboszek

Do którego roku życia rosną piersi. Mam 14 lat i bardzo mały biust A . Praktycznie nie widzialny. Moje rówieśniczki mają dość duży. A mama i babcia zresztą też. Mogę być jakimś wyjątkiem ? Urosną jeszcze ?

Odnośnik do komentarza

~Komercha ,
nie tylko ona powiększa tłuszczem bo znalazłyśmy z siostrą kilka klinik które to robią ale wszędzie nam mówili, że tłuszcz się po wstrzyknięciu wchłania i jak z kwasem- trzeba go co jakiś czas uzupełniać a to tanie nie jest.
Dr Grzesiak jako jedyna daje pewność, że tłuszcz pozostanie, bo ona go jakoś przetwarza. Szkoliła się w tej metodzie w Stanach, sprowadziła stamtąd sprzęt, stosuje specjalny system brava = taki stanik jakby który rozciąga skórę przed zabiegiem i formuje pierś po zabiegu i dlatego to zostaje już na stałe - a u innych nie- dlatego napisałam ,że tylko ona to robi taka metodą.
Może inni nie chcą inwestować w drogi sprzęt czy szkolenia, może nie maja takich możliwości jak ona - nie wiem. Ona nam sama mówiła że jest w tym jedyna w Polsce ale fakt że jak pytałam ( bo ja siostrze szukałam lekarza) to nigdzie na nic podobnego nie trafiłam

Odnośnik do komentarza

Bamboszek .... ty Kochana masz jeszcze czas :D
naprawdę nie martw sie, jeszcze ci urosną :))
każdy rozwija sie inaczej i nawet to, że koleżanki w Twoim wieku maja większe piersi nie znaczy wcale, że będą miały np większe później

Odnośnik do komentarza
Gość ta co lubi pomagać

Dobra jest kozieradka (starte nasiona kozieradki) można kupić w aptece za 2,50zł na włosy, paznokcie jak i na piersi tez działa. Kozieradka naprawdę działa tylko jest obrzydliwa w smaku i lepiej ją pić z zatkanym nosem. Jak ktoś jest chudy to tylko wina z dietą i dlatego nie rosną lub może to też być problem z hormonami żeńskimi. Polecam iść do lekarza jest dużo leków hormonalnych. Aby w piersiach pojawił się tłuszcz trzeba duzo zrobić, dla chudzielców najlepiej jest się zmuszać do jedzenia bo głównie tylko to pomoże. A i nie brać żadnych suplementów diety bo od tego się chudnie! Nie ekserymentujcie na własnym zdrowiu jeżeli naprawdę coś się dzieje i są jakieś objawy odrazy do lekarza bo może być za pózno. Jeżeli palisz papierosy lub nawet troszkę pijesz nie warto bo to bardzo hamuje rozwój piersi. Pal sobie ale co innego na małe gastro i jedz jak najwięcej nawet ponad 5 posiłków dziennie dobrze rozdzielonych na dobę, nocą więcej podjadaj. Mija miesiąc i sama siebie NIE POZNASZ !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...