Skocz do zawartości
Forum

Czerwone krosty na wargach sromowych


Gość xdisturbed

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xdisturbed

Wczoraj mialam trzy krosty, jedna taka duza czerwona i na czubku jeszcze bylo mocniejsze zaczerwienienie, byla ona na wardze sromowej, druga byla na drugiej wardze, ale mniejsza i bardziej taka pod skora, nie czerwona, ale bolaca i trzecia taka w sumie nieduza, ale bolaca przy koncu pochwy od strony odbytu, posmarowalam na noc mascia clotrimazolum  i troche mniej bolalo. Poszlam do wc wieczorem a tam cale majtki mialam w brazowej wydzielinie bez zapachu ;/ posmarowalam jeszcze raz te miejsca mascia i uzylam tabletki g***, ktore znalazlam w domu..



Dzisiaj po obudzeniu sie, ta krosta co byla czerwona, jest malutka i nie boli (nadal jest czerwona) a ta co byla na drugiej wardze urosla bardzo i bardzo bardzo boli ;/ ta co byla od strony odbytu na koncu pochwy tez urosla :( nie wiem juz co mam robic... Powiedzialam mamie to pow. ze kupi mi w aptece ta masc clotrimazolum bo juz mi sie skonczyla, tak to boli ze nie moge chodzic ani siedziec, u ginekologa jeszcze nigdy nie bylam, dodam ze mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza

Objawy, które opisujesz są niepokojące, dlatego powinnaś się udać jak najszybciej do ginekologa. Poproś mamę lub koleżankę, by poszła z Tobą. Masz już 16 lat, więc to już dobry czas na pierwsza wizytę. Pamiętaj, że nie ma się czego wstydzić. Jeśli nie uda Ci się szybko zapisać do lekarza, możesz używać Tantum Rosa lub rumianku do mycia. Poza tym ubieraj jedynie bawełnianą bieliznę.

Odnośnik do komentarza

Mam podobną sytuację. Z tym, ze to są takie gulki na pochwie, poczawszy od odbytu, bolesne, ale z rankami, pieką przy sikaniu i robi sie ich coraz wiecej. Ide do lekarza, ale bardzo boje sie co to moze byc. To nie są chyba pecherze, tylko takie bolesne gulki z rankami, mam nadzieje, ze to nie opryszczka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...