Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nienawidzę swojej płci


Gość Gryph

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość, nie chcę, nienawidzę być kobietą. Już we wczesnym dzieciństwie bycie dziewczynką mi się nie podobała, ale życie kobiet-ich cała koszmarna fizjologia, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Drażni mnie ta moja bezsilność-nie mogę NIC zrobić, bo przypadkowa kombinacja atomów sprawiła, że urodziłam się kobietą, nie wybierałam sobie płci. Najgorsze jest to, że nie czuję się człowiekiem, tylko jak obrzydliwe, krwawiące zwierzę. Wstydzę się swoich dużych piersi ( a właściwie, to zwisających kawałków tłuszczu), noszę bardzo luźne koszule, żeby to ukryć. Mam dosyć tego cierpienia. Seks, ciąża, rozmnażanie-to wszystko mnie przeraża i odrzuca, chyba umarłabym ze strachu. Bardzo cierpię.
Czuję się jak jakieś słabe, chorowite, ułomne stworzenie, zaprogramowane na przedłużanie gatunku. Menstruacja niszczy mi życie, sprawia mi ogromny ból, chciałam się tego pozbyć, ale lekarz powiedział, że jeżeli się tego pozbędę, to mi wysiądzie układ krążenia i mogę mieć problemy z sercem. Płakać mi się chce. Chciałabym się poczuć człowiekiem, wierzyć, że też mam wyobraźnię, intelekt, emocje-czyli to wszystko, co czyni człowiekiem, ale ja się czuję jak samica rozpłodowa, ani nie chcę nią być! Błagam o słowo pokrzepienia, bo mnie to wszystko doprowadza do szaleństwa!

Odnośnik do komentarza

Może odbierzesz to jako coś przykrego, ale brak akceptacji względem płci i ciała, jest buntem. Sprzeciwem wobec Dawcy życia...
Inność mężczyzny i kobiety jest zamysłem Stwórcy. Gdyby On myślał podobnie do Ciebie, to ludzkość nie rozwinęłaby się.
W związku z Twoim pragnieniem bycia człowiekiem, rodzi się pytanie. Czy uważasz że kobieta nie jest człowiekiem ?
Nasuwa się też inne pytanie, związane z Twoją seksualnością. Znaczenie i rola feromonów ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...