Skocz do zawartości
Forum

Kocham kogoś z kim nie mogę być


Gość nora492

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam pewnego czlowieka, który się we mnie zakochał na zabój, nie chce mi odpuścic, a ja go nie kocham. Nie wyobrażam sobie życia z nim. Gdybym kiedys nie poznała wyjątkowego człowieka, który zawładnął moim sercem,może umiałabym przyjąc tą miłośc, a tak ciągle myśle o tamtym chłopaku którego rozum i serce nie chce zapomnieć, a musi bo on ma swoja dziewczyne, która kocha i jest szczęśliwy (nigdy tez nie byliśmy parą, byliśmy/jesteśmy przyjaciółmi z tym że moje serce zawsze więcej czuło i wciąz czuje). Niedawno obiecałam sobie, że jeśli sie z kimś zwiąże to bedzie to ktoś podobny do tego pierwszego, ale boje sie że nie znajde kogoś takiego, albo że taki ktoś nie pokocha mnie. A ten obecny "szaleniec" nie jest ani troche podobny do mego ideału. A na siłe też nie chce z nim być, bo nie na tym rzecz polega by kogoś nie potrzebnie ranić, a on nie chce przyjąc mojego odrzucenia. Ciężko mi z tym wszystkim do tego dochodza jeszcze inne zyciowe problemy i czasami mam już tego wszystkiego dośc :(

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie powinnaś rozpoczynać związku z osobą, do której nic nie czujesz. W końcu to zrozumie i przejdzie mu. Nie powinnaś jednak również szukać chłopaka na wzór tego, którego obecnie kochasz, bo zapewne nikt mu nie dorówna. Nie możesz każdego do niego porównywać. Nie robisz teraz niczego złego. Nie rozbijasz szczęśliwego związku, nie ranisz zakochanego w Tobie człowieka oszukując go. Jesteś szczera i dobra. Powinnaś być dumna, że potrafisz tak nad tym wszystkim panować i że podejmujesz właściwe decyzje. To naprawde wyjątkowe.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, jeśli nic nie czujesz do chłopaka, który Cie adoruje, na pewno się z nim nie wiąż, bo związek nie będzie szczęśliwy, nie będzie udany, a tylko go rozczarujesz/zawiedziesz, zrobisz nadzieje z góry wiedzac, że raczej nic z tego.
A co do Twojej sympatii - musisz odpuścić. Musisz się odkochac i postapić własnie na odwrót. Nie szukac kogoś, kto będzie podobny do chłopaka, w którym jesteś zakochana, tylko własnie inny. Nie ma sensu szukac kogos kto będzie Ci przypominał kogoś innego, bo wtedy będziesz go porównywała do tamtej osoby i nie zauwazysz jego indywidualności, będziesz miała pretensje, że nie jest taki jak sobie wyobraziłas. Nie szukaj kogoś jak ktoś, poszukaj kogos w kim się zauroczysz, kto będzie dla Ciebie. Jeśli będziesz szukała tego jednego prawdopodobnie zaden nie bedzie spełniał Twoich oczekiwań, bo nie będzie tym kogo tak naprawde pragniesz.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...