Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

mam dalej żyć?


Gość psychol~~

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od marihuany . Było mi mało, sprubowałem amfetaminy , posmakowała mi. Sprawiła , że stałem się pewny siebie , odważny , bystry. Trzy lata temu zacząłem i robię to do dziś. Moje problemy zaczęły się od powtarzania 3 klasy gim. Następnie problemy z policja , złapali mnie z amfą a następnie trawą. Wszyscy się odwrucili. Rodzice myślą, że jestem sobą gdy ćpam. Jak jestem trzeźwy to uważają mnie za ćpuna. Kwestia przyzwyczajenia. Poznałem dziewczynę , która pokochała nie mnie , tylko narkomana który we mnie siedzi. Pasowałem jej taki . Nie wiedziała , że biorę . Zostawiłem z miłości narkotyki . Nawet trawę. Spotkałem się z nią normalny - nie byłem pod wpływem. Pierwszy raz widziała , że jestem inny. Wyznała mi , że nie będzie w związku z narkomanem. Mam ćpać , żeby wszystko wróciło do normy ? Nie wyobrażam sobie życia bez tej dziewczyny. Pomogła mi wstać, nie pokazała mi jak chodzić. Samobójstwo to idealne rozwiązanie. Nie widzę mojego życia , i tak umrę młodo.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że powinieneś skończyć z tym wszystkim. Wejś sznur , kartkę, długopis i udaj się w to miejsce . Naszykuj sznur , chwyć długopis i napisz parę słów do Swojej rodziny i do ukochanej. Wyjaśnij im , czemu się zabiłeś. Gdy napiszesz i przeczytasz , to jestem pewna , że nigdy tego nie zrobisz. :) jeśli nic nie napiszesz , tzn. Że nie masz powodu by umrzeć. Wiec odpuścisz Sobie. Mi to pomogło , mam tą kartkę już 10 lat , urodziłam cureczke . Świat jest piękny ! Wystarczy otworzyć oczy.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że To jest Twój moment. Jeśli chcesz zacząć nowe życie to zacznij już. Trzy lata zarzywania amfetaminy to i tak bardzo długo. Dziwne że jeszcze żyjesz. Jeśli nie chcesz być sobą, to żyj tak dalej. Nie wieszaj się, szkoda sensu. Jestem pewien , że nie przeżyjesz w tym dłużej niż rok. Najlepiej umrzeć, przez coś co się kocha.

Odnośnik do komentarza
Gość ~psychol~~

Ludzie. Wam tak łatwo mówić o tych narkotykach , jakby chodziło o jakieś papierosy. Od tak sobie żyć . Mieliście z tym styczność, że wiecie co najlepsze ? Nigdy nikt tego nie poczucie . Nikomu tego nie życzę! .. "Więc co dziewica może wiedzieć o sexie?.."

Odnośnik do komentarza

~~psychol~~
Ludzie. Wam tak łatwo mówić o tych narkotykach , jakby chodziło o jakieś papierosy. Od tak sobie żyć . Mieliście z tym styczność, że wiecie co najlepsze ? Nigdy nikt tego nie poczucie . Nikomu tego nie życzę! .. "Więc co dziewica może wiedzieć o sexie?.."

to po co zadajesz pytanie na forum? myślisz, że tu same ćpuny przesiadują?

Odnośnik do komentarza

Lecz sie chłopie bo raz sie żyje, życie jest piękne ! Tyle jest chorych ludzi którzy ratują sie na wiele sposobów chca żyć ale choroba nie pozwala a Ty zdrowy młody i sam niszczysz sobie to życie raz dane! WALCZ O SIEBIE DLA SIEBIE!!!

Odnośnik do komentarza
Gość ~psychol~~

Jestem chory. Problemy z płucami , i tak umrę młodo. Robię to 5 dzień pod rząd. Tak długo jeszcze nie leciałem . Przez 5 dni spałem jakieś 2 godziny. Nic nie jadłem od 5 dni. Jedyne co mam w buzi to gumy. Zapomniałem jak się je. Jestem bardzo ciekaw co będzie dalej. Postawiłem sobie cel. Jeżeli wytrzymam jeszcze dwa dni to rzucam to guwno raz na zawsze . :)

Odnośnik do komentarza

Czyli dobrze napisałam, że jak nie ćpasz, to świrujesz.
Nie jesteś sobą w tym czasie, no i te przerwy nie są zbyt długie, znowu wracasz do ćpania.
Płuca - nie wiem co ci jest, ale przy zdrowym trybie życia sądzę, że dałoby się to wyleczyć.
Z narkotyków też ludzie wychodzą, choć wiem, że to trudne.
Ale czy ty chcesz to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość ~psychol~~

Swiruje bardzo. Nie uleczalna choroba płuc, mniejsza z tym. Ja nie chce tego robić. Nie mogę patrzeć na moich rodziców, niesamowicie cierpią z mojego powodu. Wiedzą, że nie wpłyną na mnie. Chociaż moja dziewczyna nie robi mi akcji. Powiedziała "nie ważne, że ćpasz . Ważne ,ze kochasz.." nie wiem co dokładnie miała na myśli. Ale wiem , że nie chce tego robić. Jestem za słaby żeby skończyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...