Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nocne poty


Gość Martha29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martha29

Moja córcia ma 8 lat i czesto poci sie w nocy. Wczoraj połozyłam ją spać koło 20 a dosłownie 10 minuyt później obudziła się tak jakby ktoś na nią wylał wiadro wody...przestraszyłam się. U niej takie poty trwają od jakiegoś roku i nikt nie może stwierdzić co jej jest proszę o pomoc, dziękuje

Odnośnik do komentarza
Gość myszol929292

Witam, cierpialam co prawda jakis czas temu na nerwice lekowa, ale nie sadze, ze to bylo przez to, a mianowicie raz na jakis czas (ostatnio wczoraj, przyznam, ze bardzo sie stresowalam) nie moglam zasnac, przewracalam sie z boku na bok, naczytalam sie o ziarnicy i to juz od dluzszego czasu nie daje mi ta mysl spokoju, poniewaz wiem, ze to bardzo podstepna choroba i mozna jej nie wykryc. Co godzine budzilam sie sprawdzajac czy nie mam nocnych potow, az o 4 obudzilam sie spocona tak, ze cienki sweterek byl lekko wilgotny w jednym miejscu. Teraz juz jestem zalamana takie pocenie zdarzalo sie juz kiedys raz na jakis czas, ale jaka moze byc jego przyczyna? Kiedys jak tak wlasnie sie dzialo robilam usg wezlow, rtg klatki, morfologie z rozmazem, ob itp. wszystko bylo w normie i w zasadzie zadnych innych objawow. Czym to moze byc spowodowane, ja juz naprawde nie daje sobie z tym rady, prosze o pomoc, mysl o ziarnicy mnie wykancza

Odnośnik do komentarza
Gość mmmmmmm6556

~myszol929292
Witam, cierpialam co prawda jakis czas temu na nerwice lekowa, ale nie sadze, ze to bylo przez to, a mianowicie raz na jakis czas (ostatnio wczoraj, przyznam, ze bardzo sie stresowalam) nie moglam zasnac, przewracalam sie z boku na bok, naczytalam sie o ziarnicy i to juz od dluzszego czasu nie daje mi ta mysl spokoju, poniewaz wiem, ze to bardzo podstepna choroba i mozna jej nie wykryc. Co godzine budzilam sie sprawdzajac czy nie mam nocnych potow, az o 4 obudzilam sie spocona tak, ze cienki sweterek byl lekko wilgotny w jednym miejscu. Teraz juz jestem

zalamana takie pocenie zdarzalo sie juz kiedys raz na jakis czas, ale jaka moze byc jego przyczyna? Kiedys jak tak wlasnie sie dzialo robilam usg wezlow, rtg klatki, morfologie z rozmazem, ob itp. wszystko bylo w normie i w zasadzie zadnych innych objawow. Czym to moze byc spowodowane, ja juz naprawde nie daje sobie z tym rady, prosze o pomoc, mysl o ziarnicy mnie wykancza

Odnośnik do komentarza
Gość mmmmmmm90

~mgmg
Może za ciepło byłaś ubrana - sweterek był nałożony na piżamę/koszulę nocną?

Nie, za cieplo na pewno nie. Jedynie przed zasnieciem odczuwalam straszny głód i bardzo bolala mnie glowa. Jednak nic nie zjadlam no i 4 obudzilam sie spocona. Teraz o godz. 15 mierzylam sobie cukier i jest ok.

Odnośnik do komentarza

~Eldorado77
śpisz w sweterku? to nic dziwnego ze się pocisz... moim zdaniem przesadzasz i to grubo.

Ale u mnie w domu jest zimno i przez cala noc bylo mi zimno, wszedzie jest napisane, ze jakw ystepuja nocne poty to musi oznaczac jakas powazna chorobe, dlaetego tak sie boje

Odnośnik do komentarza

nocne poty nie muszą świadczyć o jakiejś powaznej chorobie.... nie wiem gdzie to wyczytałaś, jak jesteś przeziębiona to też możesz mieć nocne poty a wcale nie bedzie to oznaczać że umierasz, tylko to ze masz gorączkę

Odnośnik do komentarza

~Elllena
nocne poty nie muszą świadczyć o jakiejś powaznej chorobie.... nie wiem gdzie to wyczytałaś, jak jesteś przeziębiona to też możesz mieć nocne poty a wcale nie bedzie to oznaczać że umierasz, tylko to ze masz gorączkę

Miałam tylko katar, chrypke, gorączki nie, nawet stanu podgoraczkowego nie miałam, ale Dziękuję za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza

Czasem dzieje się tak, że w środku nocy, albo nad ranem budzę się zalana potem. Jest to jednak tak duża ilość potu, że muszę się kąpać i przebierać, bo moje ubranie jest niemal całkowicie przemoczone, chociaż w domu nie jest przesadnie gorąco, a ja mam na sobie zwyczajną piżamę. Zdarza się to czasem kilka razy w miesiącu, a czasami mogę nawet mieć parę miesięcy przerwy i coś takiego zdarzy się tylko raz. Co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka12

Ile lekarzy tyle opinii tak naprawdę. Polecam ściągnąć aplikację MojeZdrowie24 i przez nią umówić się do lekarza, który rzeczowo podejdzie do tematu. można też dodawać objawy w tej aplikacji, zachęcam do systematyki, bo wtedy łatwiej będzie pokazać lekarzowi z jakim problemem się borykacie. córka ma jakieś inne objawy? dodawaj je na bieżąco tam, żeby o niczym nie zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka12

Ile lekarzy tyle opinii tak naprawdę. Polecam ściągnąć aplikację MojeZdrowie24 i przez nią umówić się do lekarza, który rzeczowo podejdzie do tematu. można też dodawać objawy w tej aplikacji, zachęcam do systematyki, bo wtedy łatwiej będzie pokazać lekarzowi z jakim problemem się borykacie. córka ma jakieś inne objawy? dodawaj je na bieżąco tam, żeby o niczym nie zapomnieć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...