Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Omamy widziane przez 15-latkę


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat jestem dziewczyną, pisze ponieważ martwię się o swoje zdrowie psychiczne. Od 12 roku życia zdarza mi się że widzę duchy w swoim pokoju ale tylko w nocy. Słyszę również różne odgłosy jak jestem sama nie ważne czy jest to dzień czy noc. Często czuje ze ktoś mnie dotyka lub obserwuje czy też stoi za mną. Od około 1 roku jestem bardziej agresywna nerwowa oraz zesterowana. Mam bardzo niskie samopoczucie oraz nie dbam o siebie jak kiedyś. Chciałam kiedyś popełnić samobójstwo.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio czasem oglądam "medium z Long Island" - /czy jakoś podobnie, czasem przekręcam nazwy/
Kobieta ma seanse grupowe lub indywidualne, ale często idzie do sklepu czy fryzjera i tam spontanicznie, bez przygotowania opowiada o kimś, kto zmarł. Czyli widzi duchy. /bardziej rozmawia z nimi, ale czuje ich obecność/
Dużo jest sceptyków na jej seansach, ale ona podaje takie szczegóły, których nikt obcy, nie znał. Wierzą jej.
Ja też wierze w duchy, więc bardzo możliwe, że i ty widzisz duchy.
Jeśli tak jest, to masz dar, który możesz rozwijać.
Ale też możesz się od tego odciąć, zamknąć się.
Może to być dar, ale nie musisz go przyjmować.
Miałam też taki epizod w życiu, gdy musiałam odpędzać się od niechcianych mocy, w których wcześniej nie wierzyłam.
Co zrobiłam?
Zastosowałam wszystko o czym czytałam, czy słyszałam.
- Wyobrażałam sobie, że jestem w bańce /kopule/, do której nikt nie ma dostępu.
-Okadziłam całe mieszkanie szałwią i jałowcem.
-Postawiłam świece i myślami kierowałam wszystko co się obcego pałętało , w kosmos.
-itp.

Ty masz trochę inną sytuację, jeśli chcesz się od tego odciąć, to zacznij od świec i wyobrażania sobie, że odsyłasz duchy tam, gdzie powinny się znaleźć, gdzieś daleko.
Warto też okadzić mieszkanie i myśleć, o tej kopule, w której jesteś bezpieczna, gdzie nikt nie ma dostępu /mam na myśli to wrażenie, że ktoś cię dotyka/

Nie ważne, czy to duchy, czy twoja wyobraźnia. Jeśli chcesz mieć spokój, to zastosuj się do wskazówek.
Mnie się udało, to i tobie się uda odciąć od niechcianych rzeczy.
Chyba, że chcesz rozwijać te zdolności, ale wtedy zainteresuj się parapsychologią.

Odnośnik do komentarza

Kikunia - dzięki za radę, Już mi się przydała, uratowałam cały tekst.

Alex - nie wiem, czy pytanie jest do autorki, czy do mnie, chyba jednak do autorki.
Czytałam kiedyś, że dziewczyny bawiły się w wywoływanie duchów i zabawa skończyła się tragicznie, bo duchy się do jednej z nich przyczepiły się i zatruły jej życie.
Sporo jest ostrzeżeń przed taką zabawą, bo to nie są żarty. Wierzymy w to, czy nie, ale ciągle jest to nieznane, a z nieznanym lepiej być ostrożnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...