Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza a nadżerka


Gość nadia252011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nadia252011

Witam .Mam pytania dotyczące bólu w podbrzuszu i jajników jednoczenie. Byłam kilkakrotnie u ginekologa stwierdzili ,że mam nadżerkę lecz mała i jednocześnie przepisali tabletki dopochwowe i inne leki na infekcje , możliwe jest abym miała takie dolegliwości przez infekcje czy tez przez nadżerkę co możne być przyczyną?, ponieważ lekarze przepisują mi stale te same leki a ból jak był tak jest i mi nie przechodzi, wiec nie wiem sama co mi jest następna wizytę mam za 2 tyg . Martwię się ponieważ chciałabym mieć dzieci boje się ze zachodzi w moim organizmie jakaś zmiana a ja nie wiem jaka i jakie mogą być konsekwencje tych objawów jak bole w podbrzuszu ktore promieniują stopniowo na brzuch i na narządy jak jajniki i inne bo juz wszystko mnie bolą i dodam ze od początku tych dolegliwości miałam takie zmiany jak krótsze miesiączki które juz mam od 3lat z 6 dni mam 4czy 3 dni .i bardzo bolesne bóle w brzuchu podczas miesiączki które wcześniej nie występowały . Prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Gość DziubekxD

Od około roku w dolnej części ciała pobolewa mnie brzuch. Chodzi mi o okolice intymne. Miałam robione juz różne badania jednak nic niepokojącego nie było. Wręcz przeciwnie. Nawet różne tabletki przeciwbólowe nie pomagają. A ginekolog właśnie takie kazał stosować. Co to może być i co mam z tym zrobić.?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...