Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika i przemieszczająca się kulka w brzuchu a ciąża pozamaciczna


Gość malutka_241

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malutka_241

OD PONAD DWÓCH MC BOLI MNIE PRAWY JAJNIK ODCZUWAŁAM JAKIEŚ BULGOTANIE W BRZUCHU I JAKĄŚ PRZEMIESZCZAJĄCĄ SIĘ KULKĘ TAK JAKBY MIAŁA BIJĄCE SERCE OSTATNI RAZ WSPÓŁŻYŁAM Z MĘŻCZYZNĄ W STYCZNIU MIESIĄCZKĘ MIAŁAM REGULARNIE TYLKO W TYM MC BYŁA WCZEŚNIEJ I KRÓTSZA ALE TAK SAMO BOLESNA I OBFITA JAK W KAŻDYM MC PO TEJ MIESIĄCZCE CZUŁAM SIĘ BARDZO OSŁABIONA BYŁAM BLADA MIAŁAM DRESZCZE PRZYSPIESZONE TĘTNĄ A TAKŻE MIAŁAM GORĄCZKĘ POWIĘKSZA MI SIĘ BIUST MAM TWARDE PODBRZUSZE A PO PRAWEJ STRONIE NAD JAJNIKIEM WYCZUWAM JAKĄŚ KULKĘ TAK JAKBY BYŁ TO JAKIŚ GUZ ZROBIŁAM SOBIE BADANIA MORFOLOGIE MAM BARDZO NISKĄ A TAKŻE ŻELAZO JEST NISKIE LEKARZ SKIEROWAŁ MNIE DO GINEKOLOGA A WIEC POSZŁAM I NIC SZCZEGÓLNEGO SIĘ NIE DOWIEDZIAŁAM NIE WIEM CO MAM DALEJ Z TYM ZROBIĆ WIEM ŻE JEST COŚ NIE TAK BO TO CZUJE

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W przypadku współżycia istnieje ryzyko ciąży. W celu wykrycia ciąży powinnaś wykonać domowy test ciążowy z moczu lub laboratoryjny test na obecność HCG we krwi. W przypadku ostatniego współżycia w styczniu wynik powinien być wiarygodny. Dreszcze oraz gorączka mogą sugerować infekcję. Twardy brzuch może wymagać konsultacji chirurgicznej. Najlepiej udaj się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż mam problem, od ostatniego stosunku miałam już 2 okresy, w normalnej postaci tak jak zawsze, test ciążowy - wynik negatywny, nie posiadam żadnych objawów lecz mam jeden problem. W podbrzuszu posiadam twardą kulę większą niż pięść, może nawet dwa razy, co to może być? Mogę ją przesuwać góra/dół/boki, dochodzi aż na wysokość pępka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...