Skocz do zawartości
Forum

Okres dwa razy w miesiacu


Gość Anonimxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimxx

Witam.
Chcialabym sie dowiedziec co moze byc przyczyna miesiaczki dwa razy w miesiacu, w tym miesiacu pierwsza dostalam 5 marca i skonczyla mi sie 10 marca, a drufa dostalam dwa dni temu czyli 29 marca, mam 16 lat i nie wiem co to moze byc...

Odnośnik do komentarza

Tak, możliwiwa jest miesiączka 2 x w miesiącu.
Otóż, 1-sza - naturalna oraz 2-ga wywołana sztucznie pigułką "po". Bóle i wymioty to oznaka ciąży a nie miesiączki, na którą czekasz i pewnie nie doczekasz się. Wal do ginekologa póki jeszcze czas na ...

Odnośnik do komentarza

~niusia17
Tak, możliwiwa jest miesiączka 2 x w miesiącu.
Otóż, 1-sza - naturalna oraz 2-ga wywołana sztucznie pigułką "po". Bóle i wymioty to oznaka ciąży a nie miesiączki, na którą czekasz i pewnie nie doczekasz się. Wal do ginekologa póki jeszcze czas na ...

Ale ja juz mam tą miesiączkę i do tego te wymioty i bole w dolnej czesci brzucha, oraz omdlenia

Odnośnik do komentarza

laurette
Mam pewne podejrzenia aczkolwiek nie chce sie wypowiadac gdyz lekarzem nie jestem. Przy najblizszej wizycie powiedz o tym ginekologowi.Jak dawno robilas podstawowe badania i morfologie?

A moge wiedziec jakie podejrzenia?

Odnośnik do komentarza

~niusia17
Tak, możliwiwa jest miesiączka 2 x w miesiącu.
Otóż, 1-sza - naturalna oraz 2-ga wywołana sztucznie pigułką "po". Bóle i wymioty to oznaka ciąży a nie miesiączki, na którą czekasz i pewnie nie doczekasz się. Wal do ginekologa póki jeszcze czas na ...

Owszem zdarzają się takie sytuacje, ale powinno sie to zbadać bo coś jest przyczyną. Dlatego powinna pojsc do ginekologa ,wykonac morfologie.
A bóle i wymioty nie zawsze musza oznaczać ciąże.Tak samo jak tu niekotrzy wypisuja że brak okresu to już świadczy,ze ktos jest w ciąży. Wcale nie. Brak okresu to nie jest wystarczajacy powód aby stwierdzić ciąze podobnie jak wymioty i bóle.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Anonimxx
A moge wiedziec jakie podejrzenia?

Wiesz, na podwojny okres wpływ może mieć wiele czynników nawet takich jak: zwykle zaburzenia organizmu, jakieś leki,wyjazdy zagraniczne--> zmiana klimatu itp.

Może to być także sygnal odnośnie ciąży(ale nic tu nie napisałas kiedy i jak uprawiasz stosunki,czy z zabezpieczeniem czy nie).

Jednak upieram się przy wizycie ginekologicznej bo lekarz moze poszukać (a nawet i powinien) przyczyn organicznych krwawienia, jak polipy endometrialne oraz skieruje Cie na badania hormonalne,mozliwie na cytologie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
~Anonimxx
A moge wiedziec jakie podejrzenia?

Wiesz, na podwojny okres wpływ może mieć wiele czynników nawet takich jak: zwykle zaburzenia organizmu, jakieś leki,wyjazdy zagraniczne--> zmiana klimatu itp.

Może to być także sygnal odnośnie ciąży(ale nic tu nie napisałas kiedy i jak uprawiasz stosunki,czy z zabezpieczeniem czy nie).

Jednak upieram się przy wizycie ginekologicznej bo lekarz moze poszukać (a nawet i powinien) przyczyn organicznych krwawienia, jak polipy endometrialne oraz skieruje Cie na badania hormonalne,mozliwie na cytologie.

po tej pierwszej miesiacze i bez zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...