Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie zgubiłam nawet centymetra?


Gość karmen23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmen23

Mam 17 lat, ważyłam 125 kg, od miesiąca się odchudzam, teraz ważę 117 kg. Ćwiczę 45 min dziennie, nie jem słodyczy, zamiast cukru slodzik itp. Wszystko ok, waga spada, czuje się dobrze. Jedna rzecz mnie dołuje. Ani jeden cm nie ubył mi w budowie ciała. Obwód psa i innych rzeczy nadal jest taki sam. Co się dzieje ? Co robię nie tak ? Pomocy !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do swojej diety ćwiczenia i zwiększ aktywność fizyczną. Każdego dnia ćwicz po godzinie czasu i dodatkowo 20 minutowy spacer. Możesz robić ćwiczenia aerobowe, które zaangażują wszystkie partie mięśni. Poprawią one Twoją kondycję i wydolność organizmu. Możesz również chodzić na basen. Podczas pływania również pracują wszystkie mięśnie a dodatkowo nie obciążasz stawów skokowych i kolanowych. Jeśli chcesz zauważyć ubytek cm w pasie czy udać możesz wykonywać ćwiczenia rozciągające oraz pilates lub callanetics. Możesz także zainwestować i kupić sobie do domu steper bądź orbitrek, ten ostatni jest lepszy ponieważ nie obciąża stawów oraz podczas ćwiczeń na nim pracuje całe ciało. Jeśli nie masz miejsca ( niestety orbitrek swoje zajmuje) to możesz zapisać się na aerobik, siłownię bądź inne zajęcia jak np zumba czy kurs tańca. Ważne byś była jak najbardziej aktywna.
Jeśli lubisz jeździć na rowerze możesz codziennie wybierać się na wycieczkę rowerową lub zastąpić rowerem samochód czy autobus.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...