Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak mu powiedziec o ciazy


Gość Kinusia8989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kinusia8989

Witam. Jestem ze swoim partnerem od prawie dwóch lat. Mieszkamy razem od pół roku. Jest super dogadujemy się uczucie jest takie jak na początku.
Ale teraz się trafiło, że jestem w ciąży.
Nie było to kompletnie planowane. Nie wiem co, jak mu to powiedzieć. boję się.
Kiedyś sobie zażartowalam że jestem to omal nie zemdlal ( on też wtedy żartował ze jest śmiertelnie chory chciałam się zemscic w prima aprilis) , mówił też wiele razy ze jak będzie dziecko to ucieka za granicę ( ponoć też w zartach). Mowi ze chce być ze mną do końca swoich dni, że kiedyś chce wziąć ślub i założyć ze mną rodzinę.
Ale boję się czy to nie jest tylko takie gadanie i czy teraz się nie wkurzy i naprawdę ucieknie.
Jak mu powiedzieć o ciąży?.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Czasem antykoncepcja zawodzi i to też nie wina kobiety.
Przecież to nie dzika bestia, powiedz i już, a co on zrobi? Może przeżyje szok, może zwieje, może dostanie biegunki, może..... ucieszy się.

Odnośnik do komentarza

Może ucieknie, a może ucieszy się, zobaczysz, gdy mu to powiesz.
Na pocieszenie - Miałam znajomego, który nie chciał mieć dzieci, nie znosił ich.
Gdy partnerka była w ciąży, nawet nie szedł koło niej, tylko krok z tyłu.
Dziecko się urodziło i facet "zwariował" na jej punkcie. Uwielbiał dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Gość Kinusia8989

Powiedziałam mu. A wlasciwie udalam że nie wiem że jest w domu i wyszłam z lazienki z testem... I to jeszcze w prima aprillis. Najpierw zapytal co to później gdy pokazalam to zaczął się śmiać i ze nie da się nabrac.
Gdy w końcu udało się go przekonać, to widać było w nim szok. Wyszedł z kolega do pubu. Wrócił jakoś koli polnocy i mnie zaskoczył, bo przyszedł się od razu przytulic. Powiedział, że dotarlo to do niego i ze jesli okaze się ze to zart to mnie znienawidzi. Po czym powiedział, że na początku się wystraszył Ale jest szczesliwy i później ciągle przytulal się do mnie i pytal czy ja to czuje i czy czegoś mi nie potrzeba. Aahhi kamień pomorskiz serca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...