Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

mama znęca sie nade mną


Gość psiakk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat od jakiegoś czasu moja mam zrobila sie nie do wytrzymania. Gdy bylam mniejsza moi rodzice sie klocki bo tata pil ale się zmienił i zawsze moge na niego liczyć. Mam młodsze rodzeństwo brat ma 14 lat a siostra 6 odkąd urodziła się siostra bylam dla niej jak matka spędziła z nia najwięcej czasu. Ja zawsze byłam ta najgorsza mam chłopaka na którego mogę liczyć jest on moim największym oparciem bez niego bym juz dawno sie poddała. Mama caly czas mi ubliza mowi ze jestem kurwa ze sie puszczam ze jestem gorsza kurwa niż te co na trasie. Te słowa bardzo zapadają mi w pamięci tata stanął za mną duzo razy ale jego tak samo traktuje. Co mam robić pomocy

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że powinnaś tak szczerze zastanowić się dlaczego mama taki ma do Ciebie stosunek.Nie powinna oczywiście tak robić , ale pomyśl co Ty robisz,że ona tak się zachowuje.
Zaraz się odezwą głosy,że mama jest toksyczna a Ty biedna i pokrzywdzona.A ja nie będę Cię po główce głaskała bo jakiś powód musi być i Ty wiesz jaki.

Odnośnik do komentarza

Zapytaj matkę dlaczego tak sie do Ciebie odzwywa i tak Cie traktuje.Niech Ci powie racjonalnie za co tak Ci sie od niej dostaje bo byc moze ma Ci cos do zarzucenia,jakis zal. Jesli sie okaze ze to jej wybryk to chyba cos jej mowiąc nieładnie odwaliło.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość xxxxxxx3

Rodziców się nie wybiera.. gdybym mogła, na pewno nie wybrałabym swoich. Moja matka zwracała się o mnie w podobny sposób kiedy miała takie "napady", poza tym wiem, że mnie kocha i zrobi dla mnie wszystko. Ale ja te napady tłumaczę tym, że ojciec znęca się nad nią fizycznie i psychicznie - bardziej psychicznie. Nie mieszkam już z nimi, wiele razy proponowałam jej, żeby od niego odeszła ale nic z tego, i ja odpuściłam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...