Skocz do zawartości
Forum

Stosunek w dni niepłodne a ryzyko ciąży


Gość IlonKa12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Współżyłam z moim chłopakiem w dni niepłodne bez zabezpiecznia i skończył w środku. ( wiem że nie odpowiedzialne to było, ale alkohol zrobił swoje;(( ) ostatni okres miałam 6 marca seks uprawiałam jak wspominałam w dni niepłodne jednak spóźnia mi się już kilka dni... I nie czuje że dostane okresu. Na zrobienie testu jeszcze za wcześnie a ja stresuję się strasznie. Piersi mnie nie bolą jednak sutki mam obolałe i strasznie czerwone. Czy jest możliwość że jestem w ciąży ? Jednak to było w dni niepłodne, chcę już wiedzieć co test może mi wykazać.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. W sobotę kochałem się z dziewczyną bez zabezpieczenia (nie trwało to długo, gdy zaczęło robić się goręcej użyliśmy zabezpieczenia gdzie bezpiecznie doszedłem). Godzinę później po umyciu i wytarciu penisa znów w nią wszedłem (sytuacja się powtórzyła, po chwili użyliśmy zabezpieczenia). Według kalendarzyka dziewczyna miała dni niepłodne (dzisiaj jest poniedziałek a w czwartek ma dostać okres). Dziewczyna zastanawia się, czy kupić tabletki "po". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...