Skocz do zawartości
Forum

Załamuję się


Gość vodwj

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mi powiedzieć czy to zwykły lament czy zwykła chęć ponarzekania sobie na siebie ''od tak'' . Przynajmniej w moim odczuciu. Co ma posiadanie piersi do braku faceta... wydaje mi się że nie wiele ? To jest co najmniej śmieszne.
Piersi jak napisałaś ; możesz sobie wypchać. Ja mam na całe życie upośledzoną rękę, i dużą dysfunkcje.. a mimo to posiadam partnera, który bez wglądu na to uwielbia ,,całą mnie''
Więc, albo nie znalazłaś odpowiedniego kandydata z rozwinięta do końca półkulą mózgową , albo nadzwyczajnie jesteś niedowartościowana a co więcej nie uważasz się za taką i dobrze jest Ci w owej sytuacji kiedy możesz sobie ponarzekać, tylko jaki masz w tym sens ? Nie jest to dla mnie zbytnio zrozumiałe.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

dajciespokooooj poniekąd masz rację, kręcę się wokół towarzystwa prostackiego i jestem tego świadoma. Nie mam innego wyboru, z jakimiś ludźmi trzeba trzymać. Zmieniło by się to gdybym zmieniła miejsce zamieszkania, ale warunki mi na to nie pozwalają.

kikunia55 nie oczekuję kokietowania, oczekuję wsparcia i pomocy z waszej strony, przecież od tego ta strona istnieje... ;/

specu jedynie czego pragnę z waszej strony to akceptacji mnie taką jaką jestem i szacunku. No i żeby facet był nieco wyższy przy moim wzroście :P
Zawsze się znajdzie facet, któremu się spodobam, obrzuci mnie obelgami a potem prosi żebym została jego dziewczyną no ale sorry, coś nie halo ma w głowie. Mnie obraża, nie odnosi się z szacunkiem to co by było gdyby mi wstyd przyniósł w towarzystwie ludzi? Nie mówię tutaj o sobie, myślę też o innych.

Martin84 dostałam taką informację, mogę te badania wykonać w pełni za darmo, gdyż w rodzinie wystąpił już rak. Czy złe nawyki żywieniowe, nie jestem taka pewna. Raczej stronię od słodyczy, kawę piję tylko od święta. Zachorowania na raka to już niemal od wszystkiego można dostać.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

~vodwj
specu jedynie czego pragnę z waszej strony to akceptacji mnie taką jaką jestem i szacunku. No i żeby facet był nieco wyższy przy moim wzroście :P

To czego pragniesz, dostaniesz tylko od facetów pokroju takiego speca. Spec to taki spokojny chłopak, który nie ma zbyt wielkich wymagań wobec kobiet. Dla niego wygląd dziewczyny nie jest istotny liczy się tylko to, co ma taka kobieta w środku.

Zastanów się:-)
Może to właśnie ten.

Odnośnik do komentarza

DarkRivers

To czego pragniesz, dostaniesz tylko od facetów pokroju takiego speca. Spec to taki spokojny chłopak, który nie ma zbyt wielkich wymagań wobec kobiet. Dla niego wygląd dziewczyny nie jest istotny liczy się tylko to, co ma taka kobieta w środku.

Zastanów się:-)
Może to właśnie ten.

Haha, Dark xD. W połowie trafiłeś, konkretnie w tym, że jestem spokojny (chociaż nie wiem skąd to wiesz) ale z tym drugim pudło. Wygląd się dla mnie jak najbardziej liczy. Przy czym mały biust mnie jakoś specjalnie nie razi, ma również swój urok. Nie potrafię zaakceptować nadwagi u dziewczyn a tym bardziej otyłości. To jest coś co mnie odrzuca.
Ale przecież temat nie ma być o mnie... xD
Powróćmy do problemu autorki...

Odnośnik do komentarza

Jednak są jeszcze prawdziwi mężczyźni na tym świecie :)

Żałuję że przerwałam znajomość z lekarzem - ortopedą, który zakładał mi gips na nogę :D Wystraszyłam się wiekiem między nami... jakoś mi to nie odpowiadało, teraz żałuję. Cóż człowiek uczy się na błędach.

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

specu
Haha, Dark xD. W połowie trafiłeś, konkretnie w tym, że jestem spokojny (chociaż nie wiem skąd to wiesz)

Po prostu rozkładam karty Tarota i widzę cały opisy zaistniałej sytuacji u danej osoby z tego portalu:-)

specu
ale z tym drugim pudło. Wygląd się dla mnie jak najbardziej liczy.

Oj!
Co jest?
Pomyliłem się?
No cóż, zdarza się nawet dla najlepszych jasnowidzów :P

specu
Przy czym mały biust mnie jakoś specjalnie nie razi, ma również swój urok.

Ależ oczywiście. Ja również jestem tego samego zdania i uważam, że mały biust może być nawet seksowny. Zresztą nie jest istotne to, że autorka ma je akurat małe. Ważne, że są one naturalne, a nie sztuczne :P

specu
Nie potrafię zaakceptować nadwagi u dziewczyn a tym bardziej otyłości. To jest coś co mnie odrzuca.

Pewnie bierze się to stąd, że sam jesteś cholernie szczupłej postury i dlatego wolisz sztachety :P

specu
Ale przecież temat nie ma być o mnie... xD
Powróćmy do problemu autorki...

Ponownie rozkładam karty Tarota i widzę, że ten problem może rozwiązać tylko mądry Salomon :-)

Odnośnik do komentarza

DarkRivers
Pewnie bierze się to stąd, że sam jesteś cholernie szczupłej postury i dlatego wolisz sztachety :P

No fakt, jestem szczupłej postury.

vodwj
Żałuję że przerwałam znajomość z lekarzem - ortopedą, który zakładał mi gips na nogę :D Wystraszyłam się wiekiem między nami... jakoś mi to nie odpowiadało, teraz żałuję.

A duża was dzieliła różnica wieku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...