Skocz do zawartości
Forum

Czy jesli nie uprawialam seksu z chlopakiem, moge byc w ciazy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie uprawialam seksu z chlopakiem ale kilka dni temu troszke sie zabawialismy ale on i ja bylismy w ubraniach. Dotykal mnie po miejscach intymnych tylko przez ubranie. Niestety spoznia mi sie okres. Z tego co sie go pytalam nie mial nawet spermy na rekach ale nie daje mi to spokoju i moze za bardzo panikuje. Okres spoznia mi sie 2 lub 3 dni. Boli mnie wciaz brzuch, i piersi. Mam okropne zaparcia i gazy. No i mialam ostatnio humorki i bardzo duzo stresow. Sluz mialam kilka dni temu jak przed kazdym okresem, ale do tej pory go nie mam. Prosze o powazna odpowiedz, strasznie panikuje i chialabym sie uspokoic.

Odnośnik do komentarza
Gość ewullllllllla

Może powinnaś przeczytać lekturę pt ,, skąd się biorą dzieci ,, bo jak na razie to chyba jesteś na etapie założenia, że bociany je przynoszą. :))) niewyobrażalne jest to, że w dzisiejszych czasach, przy takim dostępie do wszelkich informacji znajdzie się ktoś, kto jeszcze może zadawać takie pytania.

Odnośnik do komentarza

Objawy które opisujesz mogą zwiastować wszystko, tylko nie ciąże.
Po zapłodnieniu nie boli brzuch, może zmień dietę i weź się za edukacje płciową, bo jesteś zielona w tym temacie.
Wmawianie sobie ciąży tylko dlatego że robiło się jakieś błahe czynności erotyczne, jest objawem skrajnej ignorancji. Lepiej to zmień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...