Skocz do zawartości
Forum

Grzybica pochwy a miesiączka


Gość Sandriss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandriss

Witam mam takie pytanie.zazwyczai mialam od 27 do 30 dn a dzis juz 39 i nic. Niby normalnie wyskoczyly mi pryszcze i szyjka macicy byla nisko i bolal mnie brzuch ale nie przyszla. Ostatnio po miesiaczce po raz 1 zaobserwowalam jakis tydzien po takie plamienia nie krew ale taki brazowy sluz przez okolo tydzzien. Teraz nie mam sluzu tzn, na zewnatrz. Ale jak badam szyjke to na palcu przez ostatnie dni mialam bialy rzadki z kawalkammi jakby zluszczonej skory. Nastepnie przezroczysty i rozciagliwy z kawalkiem krwi. A teraz biale grudki. Co to moze oznaczac? Strasznie sie boje. Zrobilam 2 testy, byly negatywne.

Odnośnik do komentarza
Gość cudowna

A co może oznaczać co miesięczne zapalenie pochwy i grzybica ? Bez ustanku boli mnie pochwa nawet pomimo zastosowania leków/antybiotyków. Ani ja ani ginekolog już nie wiemy co mi jest i dlaczego mam to co miesiąc i żadne leki nie pomagają, obydwoje z lekarzem jesteśmy już tym wszystkim zmęczeni wykończeni, ten lekarz już nie ma sił na te moje choroby. Czy mogę mieć jakiś nowotwór ? Dodam że niewspółżyję. Więc skąd to wszystko i jeszcze co miesiąc ?

Odnośnik do komentarza

Dziwny ten Twój lekarz, czuje sie zmęczony leczeniem Ciebie? Ja bym takiego zmieniła. No ale do rzeczy. Jeśli zdarza sie to co miesiąc to może to wynikac z osłabienia po menstruacji, dodatkowo masz wyjałowioną flore skoro mówisz, że co miesiąc leczysz grzybka. Myślę, że powinnas zastosowac intensywną kurację probiotykami ginekologicznymi, które wzmocnią mikroflore pochwy, będą stymulowały namnażanie sie dobroczynnych bakterii, blokując jednocześnie rozwój patogenów. Możesz wybrac probiotyki doustne (w Twoim przypadku chyba bardziej wskazane) np Provag lub te dopochwowe (działają szybciej) np Lactovaginal.

Odnośnik do komentarza
Gość cudowna

Większość lekarzy jest zmęczona swoimi pacjentami szczególnie takimi co mają ciężką chorobę.
Zaliczyłam już wszystkich lekarzy jakich mogłam i żaden nie potrafi mi pomóc i nie wie czemu tak choruje.
Leków dopochwowych wolałabym nie bo nie mogę ich włożyć. Dodam że każdemu lekarzowi przeszkadza że jestem dziewicą i nawet niepotrafi mnie zbadać ani być delikatny. Za każdym razem co wychodzę z gabinetu boli mnie lub krwawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...