Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina i ból brzucha


Gość AgataBer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgataBer

Witam! W niedziele dostalam okres bardzo obfity zreszta jak zawsze i bardzo bolesny. Na drugi dzien zaczeła mi się wydzielina w kolorze brązowym takim nawet jasnym, dzisiaj za to mam bardzo ciemno brązowy kolor i wygląda, że tak napisze jak rozmazana kupa na podpasce i nie wiem dlaczego taki okres mam jak nigdy wczesniej nie mialam takiego. I to nie są jakieś małe plamienia tylko tak jak normalny okres tylko w innym wydaniu. Brzuch mnie bolal tylko w sumie dwa dni, dzisiaj juz nie odczuwalam zadnego bolu procz glowy. Staram się o dziecko i się boję, że coś może być nie tak, gdyż często narzekałam na ból jajników wcześniej. Jak możecie to pomóżcie mi i odpiszcie na moją wiadomość. Mam 23 lata, moje miesiączki zawsze były nieregularne i bardzo bolesne przez pierwsze dwa dni.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Twoje objawy mogą być związane ze zmianami w obrębie narządów układu płciowego takimi jak nadżerki, polipy, czy mięśniaki. Ze względu na fakt nieregularnych miesiączek w przeszłości, powinnaś rozpocząć diagnostykę w kierunku zaburzeń hormonalnych. Niewykluczone, że plamienia mają związek ze wczesną ciążą. Wszelkie wątpliwości powinien wyjaśnić ginekolog.

Odnośnik do komentarza

Witam, od 4 dni zamiast okresu na mojej bieliźnie pojawia się coś w rodzaju roztopionej czekolady. Towarzyszy temu ból pleców ( jak przy normalnej miesiączce ). Jestem dziewicą, jednak kilkanaście dni temu doszło do zbliżenia z moim chłopakiem. Jego palce "wylądowały" w moim intymnym miejscu. Nie doszło do przebicia błony, ani do wytrysku. Możliwe zatem żeby był to objaw ciąży? Dodam też, że 3 dni przed okresem dosyć intensywnie ćwiczyłam ( brzuszki, basen itp.) oraz zażywałam tytoń - w dosyć dużych ilościach, a nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia. Czy powinnam iść do ginekologa? Co może mi dolegać?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W młodym wieku pojawienie się brązowej wydzieliny zamiast miesiączki jest związane z zaburzeniami hormonalnymi. Nie bez przyczyny mogło być przemęczenie. Nie można wykluczyć zmian w obrębie narządów układu płciowego. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu powinnaś udać się do lekarza specjalisty ginekologa w celu znalezienia przyczyny problemu.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem. Pół roku temu miałam wykonane cesarskie cięcie, po 4 tyg połogu, było wszystko ok, po kolejnych 2 tyg wystąpiła miesiączka trwała jak zawsze 7 dni. Przed ciąża i później odbywało się wszystko regularnie. W lutym spóźniał mi się okres prawie dwa tygodnie i odczuwałam pulsujący ból w dole brzucha z prawej strony więc poszłam do mojego ginekologa, przepisał mi luteinę i jakoś poszło. Następny okres też się spóźniał kilka dni, a teraz jestem już 10 dni po okresie i odczuwam ból w dole pleców i pojawiła się taka dziwna brązowa wydzielina, jaka może być tego przyczyna? Co robić , proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Barbara0424
Witam, mam pewien problem. Pół roku temu miałam wykonane cesarskie cięcie, po 4 tyg połogu, było wszystko ok, po kolejnych 2 tyg wystąpiła miesiączka trwała jak zawsze 7 dni. Przed ciąża i później odbywało się wszystko regularnie. W lutym spóźniał mi się okres prawie dwa tygodnie i odczuwałam pulsujący ból w dole brzucha z prawej strony więc poszłam do mojego ginekologa, przepisał mi luteinę i jakoś poszło. Następny okres też się spóźniał kilka dni, a teraz jestem już 10 dni po okresie i odczuwam ból w dole pleców i pojawiła się taka dziwna brązowa wydzielina, jaka może być tego przyczyna? Co robić , proszę o poradę.

Witam!
Opisane przez Panią objawy świadczą o konieczności przeprowadzenia dokładniejszej diagnostyki. Opisane przez Panią dolegliwości bólowe oraz nieregularne, długie cykle mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, torbieli i wielu innych nieprawidłowości. Jednakże, by postawić konkretną diagnozę, konieczne jest wykonanie badań dodatkowych. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...