Skocz do zawartości
Forum

Dziwny okres


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam taki problem ostatnio mam dziwny okres dostaje go w tedy co mam dostać pierwszy dzień jest taki że jest taki ciemny brąz awnocy dość obfity i na drugi dzień też

Ale wnastepnych dniach nic prawie nie było tylko czasami takie krwawienie małe tojest opisany ten miesiąc miesiączki poprzednie były takie same tylko bolesne bóle piersi i 2 dni bóle brzucha i poprzednie dni też miej krwawienia co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu zrobiłabym test ciążowy. Niektóre kobiety w ciąży mają normalne okresy, inne mają dziwne okresy a jeszcze inne nie mają wgl... Prezerwatywy nie dają 100% ochrony...
Test kosztuje kilka złotych, więc zamiast się zastanawiać i zamartwiać, może lepiej go zrobić :)
Wiesz... w ciąże nie jest tak łatwo zajść jakby się mogło wydawać, ale w przypadku "dziwnych zjawisk" najlepiej wykluczyć podstawowe sprawy, zanim zaczniesz robić jakieś kosztowne i skomplikowane badania...
Tak jak mówię:
1. test ciążowy
2. jeśli wynik:
a)negatywny- obserwacja kolejnego cyklu (jeśli będzie normalnie, nie masz powodów do zmartwień, jeśli będzie znów zaburzony- idź do lekarza)
b)pozytywny- wybierz się do lekarza na badanie kontrolne..

Trochę nachodziłam się po ginekologach, dlatego wydaje mi się że taka ścieżka będzie najlepsza :)
Nie ma też co panikować, bo każda kobieta może przeżyć jakieś zaburzenia... Czasem zmiana klimatu, sposobu odżywiania, czy stres są w stanie zrobić huragan w organizmie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...