Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być pierwszy objaw ciąży?


Gość z...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od 4 miesięcy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne, przy 11 tabletce z 5 opakowania musiałam odstawić tabletki z powodów zdrowotnych. Ostatni raz kochałam się z narzeczonym przy 25 tabletce z 4 opakowania (czyli 1-2dni przed okresem), dostałam normalnie okresu w terminie, pozniej brałam przez 11 dni te tabletki z 5 opakowania a po ich odstawieniu dostałam krawienia z odstawienia, krwawienie skończyło sie 2 dni temu a dziś pojawił się duzo bialego, mlecznego śluzu, czy to moze byc objaw ciąży?

Odnośnik do komentarza

"miesiączki" Przy tabletkach nie powinno sie traktować jak miesiączki, jest ona krwawieniem z odstawienia, czyli takie spowodowane spadkiem hormonów w organizmie i w zasadzie czy jest czy nie ma to nie jest to do końca oznaka, że ciąża jest czy jej nie ma. Jesli masz wątpliwości to powinnaś zrobić test bez względu na to czy krwawienie jest czy go nie ma.

25 tabletek? to było placebo?

Chociaż nawet jakby było to stosunek był zabezpieczony. Gdybyś nie zaczęła 5 opakowania to wtedy byłby niezabezpieczony.

Odnośnik do komentarza

Tak. Był zabezpieczony.

Z tym białym mlecznym śluzem to prędzej bym się spodziewała że może się jakaś owulacja pojawić albo może próbować się pojawić. Taki biały mleczny wodnisty u mnie przynajmniej pojawiał się tuz przed okresem i zaraz po nim przed dniami płodnymi, ale u różnych kobiet to może wyglądać różnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...