Skocz do zawartości
Forum

Brak czucia penisa po masturbacji


Gość michallek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michallek

mam 24 lata zaczne wszystko odpoczatku.... czesto sie masturbowalem ladne kika lat, w roku 2009 mialem takie skutki brak czucia penisa i sie domyslalem ze to od masturbacji jakos tak wyszlo ze sie nie masturbowalem jakbym zapomnial otym, w grudniu 2009 mialem silne erekcje nie moglem az wytrzymac wstrzymywalem po nowym roku 2010 tak samo mialem silna erekcje az 2 tyg az sie z masturbowalem pozniej mi nie stawal i mialem spokoj ale zauwazylem w lutym ze moj penis zrobil sie taki oslabiony i dzien na dzien pogarszalo sie przestalem czuc czlonka i skory na penisie, robilo sie dzien na codzien mieki jakby szorstki miekka skora stracilem czucia tej skory moj penis robil sie miekki oslabial sie, i nagle przestalem czuc penisa calego i stracilem czucie w praciu zoledziu czy to moze byc nerw jakis uszkodzony zalamalem sie bo spotykam sie z dziewczyna jak zaproponuje seks to wiem ze nic z tego nie wyniknie:( prosze o pomoc ratunku:( ............ tez mam problemy z erekcja podniece sie ale w innym sensie bo mi zoledz swedzi jakby od srodka obwodzie zoledzia dbam o higiene intywna nie wiem co robic ratunku!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...