Skocz do zawartości
Forum

Ocet jabłkowy a kłykciny kończyste


Gość sekret9082

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sekret9082

Witam!
Moja koleżanka ma ta paskudna chorobę. Ale jest za granicą dlatego nie po drodze jej do lekarza. Ostatni wyczytałam w intrnecie że odpowiednia dawka tego octu połączonego z solą kuchenną może zdziałać cuda na ta chorbę. Czy to prawda? jakie leki można dostać bez recepty na tą chorobę? żeby ją przynajmniej załagodzić.
Proszę o odpowieź to bardzo ważne.
Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

Ja man klykciny juz pol roku ale sam sobie jestem winien bo latalem z precikiem z kwiatka na kwiatek. Ale to dziadostwo. Rosnie na odbycie ze zalatwic sie nie mozna. Masakra nikomu nie zycze. A condylina pali jak cholera. Heviran I Groprinosin nie pomaga.Czeka mnie chirurgiczne wycinanie klykcin. Jak przezyje to cud bedzie.

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim ja mam klykciny juz od 2 lat sie mecze z nimi . Boje sie czasami ze moge miec nowotwor przez to cholerstwo... Mnie zaczelo wychodzic od jakiegos czasu na intywnych miejscach zaczelam stosowac ocet jabkowy z sola szczypie jak cholera ale znika i na nowo wychodzi . Ktos mi powiedzial ze nalezy pic na szklanke wody wlac ocet jablkowy i rzeczywiscie dziala ... Ja mialam usunane je ale Po 2 latach nawrocila mi sie choroba i jestem zalamana mysle o najgorszym ale wole nie myslec bo diagnoza moze wystawic cos innego ... Dla waszego uspokojenia zrobcie sobie badania one kosztuja ok. 350 ,400 zl . Badania od srodka czy nie macie w sobie raka czy nowotwora bo to jest wazne ... Kazdy ma kogos i chce dla niego zyc wiec nie podawajmy sie chorobie i zacznijmy walczyc wkoncu zniknie tylko trzeba cierpliwosci i czasu ... Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...