Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i pozytywny test ciążowy a pierwsza wizyta u ginekologa


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku ostatnią miesiączkę miałam 21 października. poszłam do lekarza 27 listopada i potwierdził ciąże. to nie jest tak ,że nic nie widać. Tak wcześnie to widać jedynie kropkę na usg, ale ta kropka to właśnie ciąża. jak odczekasz jeszcze ze dwa tygodnie to będzie już widać nieco więcej. ja do 8 tygodnia bym nie czekała- nie mam tyle cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość Mija10.07

Już gdzieś pisałam o tym, że do ginekologa najlepiej iść między 8 a 10 tygodniem ciąży. Jeśli ktoś już wie jak to obliczyć. Bo jeśli ja jestem w 3tyg ciąży to ginekolog dodaje 2 tyg i według niego jestem w 5 :P w pierwszej ciąży poszłam jak minął 8 tydzień i było słychać już bicie serduszka. Teraz też umówiłam się na wizytę jak będzie 8 tydzień i 2 dni i zobaczymy co powie. A trzeba było się zgłaszać do 10 żeby dostać becikowe teraz nie wiem jak jest z kosikowym

Odnośnik do komentarza
Gość Mija10.07

W pierwszej ciąży pierwsze Usg jakie miałam robione było to usg dopochwowe i był to 8 tydzień i kilka dni serduszko biło już tak mocno że nie trzeba było nic mówić. Było wiadomo ze to ciąża :) nie ma co się spieszyć. Możecie poszukać w necie kalendarza ciąży tydzień po tygodniu. Tam jest wszystko opisane co i jak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...