Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i śluz z małą ilością krwi a okres


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam.1 lutego dostałam okres który trwał 7 dni jak zwykle 9 i 15 uprawiałam seks dzisiaj z rana pojawił się ból podbrzusza z rana śluz z mała ilości krwi a teraz brązowe plamienie <plamienie nie jest duże > i ból podbrzusza czy Pani krwawa Merry postanowiła mnie odwiedzić wcześniej < 29 cykl> dodam ze od kilku miesiecy sie niezabezpieczam i kończy we mnie. POMOCY

Odnośnik do komentarza

brązowe plamienia to najczęściej świadczą o niewydolności ciałka żółtego, czyli niski progesteron. A twój okres to jest 7 dni krwawienia czy kilka dni krwawienia a reszta plamienie? Jeśli to drugie to kolejna oznaka która mogłaby wskazywać na niski progesteron. Powinnaś zbadać hormony, ale tez sprawdzić ile u ciebie trwa faza lutealna, czyli policzyć dni od owulacji do miesiączki (norma to 12-16). Powinnaś zrobić z tym porządek. Jesli sie starasz o dziecko to tym bardziej, bo taka sytuacja nie sprzyja ani zagnieżdżeniu ani utrzymaniu ciąży. A jesli się nie starasz to tez lepiej zrobic z tym porządek bo w pewnym momencie to prowadzi do utraty okresu.

Spróbuj na początek suplementowac magnez z witaminą b6, w wielu przypadkach pomaga w ciągu kilku cykli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...