Skocz do zawartości
Forum

Czy to było poronienie samoistne?


Gość piękne słońce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piękne słońce

Witam,
po odstawieniu (po kilkuletnim łykaniu) tabletek antykoncepcyjnych, przez 1,5 roku nie miałam miesiączki. po wielu badaniach hormonalnych ktore wykazywały za każdym razem rozregulowany układ hormonalny w moim organizmie, po wielu miesiącach łykania naturalnych hormonów stwierdzono że muszę trafić do kliniki na kompleksowe badania.
tydzień przed pobytem w szpitalu 2 minuty po stosunku z partnerem bardzo mocno zaczełam krwawić a gdy poszłam pod prysznic moj organizm oczyścił się z dużego (ok 10cm na 5 cm) "skrzepu"(nie wiem co to było), po czym jeszcze przez chwilke krwawiłam.po wyjściu z pod prysznica krwawienie ustało i już sie nie pojawiło, to wszystko trwało może 5 min. podczas zaistniałej sutuacji nie miałam jakichkolwiek bóli.
nie mam pojęcia co to było. proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Gość anolek22

Witam, chciałam się zapytać czy jest możliwe bycie w ciąży po uprzednim dwutygodniowym obfitym krwawieniu ze skrzepami?
W moim przypadku wygląda to tak: spodziewany okres spóźnił się o dwa tygodnie (Mimo iż zawsze był regularny), a na dobę przed krwawieniem test ciążowy wyszedł pozytywnie. Krwawienie trwało dwa tygodnie, było obfite ze skrzepami i do tego mocny ból brzucha. Dziś mimo że krwawienie ustało mam wrażenie jakbym jednak była w ciąży (tylko czy to jest możliwe?)

Odnośnik do komentarza

anolek22
Witam, chciałam się zapytać czy jest możliwe bycie w ciąży po uprzednim dwutygodniowym obfitym krwawieniu ze skrzepami?
W moim przypadku wygląda to tak: spodziewany okres spóźnił się o dwa tygodnie (Mimo iż zawsze był regularny), a na dobę przed krwawieniem test ciążowy wyszedł pozytywnie. Krwawienie trwało dwa tygodnie, było obfite ze skrzepami i do tego mocny ból brzucha. Dziś mimo że krwawienie ustało mam wrażenie jakbym jednak była w ciąży (tylko czy to jest możliwe?)

Witam!
Opisane przez Panią krwawienie to rzeczywiście najprawdopodobniej poronienie samoistne. Szansa, że pomimo krwawienia jest Pani w ciąży jest znikoma. W celu potwierdzenia diagnozy i wykonania badań proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Witam. Okres mialam 23 lutego ostatni.Kolejny sie nie pojawil , zrobilam test 2 kreski. Tydzien pozniej plamienia brazowe lekkie. Lekarz stwierdzil ze za wczesnie aby stwierdzic czy nie doszlo do poronienia. Kilka dni pozniej zywa krew i jakies dziwne skrzepy. Trwalo to 4dni i koniec. Myslalam ze poronilam bo juz raz stracilam ciaze. Zdziwilam sie ze tak krotko lecialo. Przerwa 8 dni a pozniej znow 3 dni slabe plamienie cos jak nitki w sluzie a potem 4 dni krwawienia dosc obfitego. Czy to oznacza ze sie organizm oczyszcza? teraz kilka dni nie plamie ale kluje mnie ciut jajnik i pobolewa podbrzusze czasami ale znikomo. Co to moze oznaczac? Boje sie zrobic kolejny test....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...