Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć bez zażywania tabletek odchudzających?


Gość JuStYsKaAa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JuStYsKaAa

Mam prawie 13 lat, ważę 64 kg i mam 161 cm wzrostu. W mojej klasie prawie wszystkie dziweczyny są szczupłe. Są tylko dwie grubsze dziewczyny. Ja jestem jedną z tych dwóch. Męczy mnie to że moja siostra ciągle mi dogryza że jestem pulchniejsza. Bardzo mnie to drazni. Nie chcę stosować żadnych tabletek odchudających, bo one mogą mi zaszkodzić. POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że nie chcesz tabletek, bo one i tak nie działają. Musisz zdrowo się odżywiać. Unikaj słodyczy i potraw ciężkostrawnych. Bądź aktywna fizycznie. im więcej ruchu tym lepiej. Musisz spalać więcej niż jesz, aby chudnąć.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze że nie chcesz stosować suplementów odchudzających. W Twoim wieku takie tabletki czy proszki nie są wskazane. W okresie dojrzewania ogólnie nie zaleca się stosowania żadnych diet restrykcyjnych. Powinnaś za to zwiększyć swoją aktywność fizyczną. W wolnym czasie staja się jak najwięcej ruszać, uprawiać sport czy chodzić na długie spacery. Możesz zapisać się na sks czy kurs tańca. Wszelakie formy aktywnego wypoczynku ( bieganie, jeżdżenie na rowerze czy rolkach, skakanie na skakance czy kręcenie hula hopem) są bardzo pożądane. Oprócz aktywności fizycznej postaraj się zrezygnować ze słodyczy, napojów gazowanych i fast foodów. Zamiast nich lepiej jedz owoce i warzywa. Możesz też pić jogurty czy jeść serki homogenizowane. Jedz 4-5 posiłków dziennie, kolację postaraj się jeść na 2 godziny przed snem.

Odnośnik do komentarza
Gość sonialll

A Ja tam myslę, że jednak tabletki pomagają! Przynajmiej mi oczywiście nie same tabletki trzeba się bardzo napracować by coś z tego wyszło aleeee.. ja biorę iq green bardzo naturalne i bezpieczne tabletki i na prawdę uważam, że mi one pomagają zwłaszcza, że mam bardzo ciężką dietę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...