Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Gość Anita13456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anita13456

Hej mam pytanie odstawiłam tabletki anty po wybraniu ostatniej tabletki z blistra! Dostałam normalnie okres i od razu po okresie zaczęliśmy starać się o dziecko bez żadnego zabezpieczenia były już 4 czy 5 takich stosunków. Czy jest jakaś możliwość ze niedługo zajde w ciaze lub już w niej jestem ? Mój cykl trwa mniej więcej 28 dni.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że istnieje szansa, że zajdziesz w ciążę lub nawet w niej jesteś. Ale z doświadczenia wiem, iż nie jest to taka prosta sprawa i radziłabym Wam wrzucić na luz cieszyć się sobą i zbliżeniami i nie myśleć, że to tylko prokreacja bo ciężko Wam będzie o ciążę a jeszcze ciężej i wręcz nerwowo jak nie będzie wychodzić :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość Milena 90

Witam. Mam pewien problem. Staram się o dziecko od kilku miesięcy. Okres mi się spóźnia 3 dzień zrobiłam test nawet dwa ale oba wyszły dziwne rozmazana druga kreska jakąś dziwną. Czy ktoś Już tam mial. Co to wgl znaczy ?

Odnośnik do komentarza

Wiesz 3 dni to nie dużo. Skoro wyszły 2 to może być ciąża. Co do objawów to różnie jest. Jedne je mają inne nic. Na lekarza za wcześnie bo nic nie powie jeszcze. Wiesz ja nie chcę Ci zrobić nadziei a potem się okaże że nici bo wiem co to znaczy się starać o dzidziusia. Ja jestem teraz w podobnej sytuacji. Tylko że u mnie po pół godziny nagle pojawiła się 2 kreska. Wiem że po takim czasie nie powinno się odczytać wyniku ale nigdy tak nie miałam nawet po dniu zawsze była jedna kreska.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Witam. Spóznił mi się okres 3 dni mam nieregularny. W pierwszy dzień po okresie jak i w drugi dzień po okresie kochałam się z chłopakiem czy w tym przypadku jest możliwość zajścia w ciążę ? Dodam że skończył we mnie, a a wczoraj bolał mnie na dole po lewej stronie brzuch przez godzinę. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Niestety nie masz racji. Pierwszy jak i drugi dzień cyklu może być dniem płodnym. Żeby dokładnie stwierdzić czy miało się dni płodny czy nie trzeba by było przez jakiś czas obserwować swój cykl i zachowania organizmu.

Ból jajnika może się pojawić zarówno przed ciążą jaki i przed miesiączką. Możesz zrobić test.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...