Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki u partnerki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
W Sylwestra próbowaliśmy uprawiać seks z moją partnerką (pierwszy raz), piszę próbowaliśmy ponieważ nie doszło do penetracji najprawdopodobniej przez stres zarówno mój jak i partnerki. Nie byłem w stanie wejść w partnerkę gdyż jej pochwa była jakby zaciśnięta. Czytałem na różnych forach i dowiedziałem się że mięśnie pochwy pod wpływem stresu mogą się zaciskać i uniemożliwiać penetrację tym bardziej, że to był nasz pierwszy seks. Po kilku próbach penetracji zrezygnowaliśmy i stwierdziliśmy, że spróbujemy kiedy indziej "na większym luzie". Oczywiście zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. 24 stycznia moja partnerka powinna dostać okres. W późnych godzinach wieczornych zaczął boleć ją brzuch tak jak przy okresie i była pewna, ja zresztą też że okres właśnie się zaczął... niestety krwawienia nie było i spóźnia się do dnia dzisiejszego (7 dni), prezerwatywa była na mnie za duża i za długa aczkolwiek nie zsunęła się, gdyż nie doszło do penetracji. Przy kilku próbach "wejścia" gumka rozwinęła się i zwisała z członka lecz ciągle kontrolowałem aby była naciągnięta u podstawy penisa. Dodam, że moja partnerka bardzo mnie podnieca i wystarczy naprawdę niewiele aby przy dużym pobudzeniu seksualnym wydobył się ze mnie preejakulat i tak było również przy próbie naszego pierwszego razu. Wydzielina wydobyła się ze mnie aczkolwiek pozostawała w prezerwatywie jednak boje się że mogło dojść do jej wycieku i co za tym idzie do zapłodnienia. Moją partnerkę co któryś dzień podolewa podbrzusze, plecy i kolano (objawy które występują u niej przed okresem) ale po jakimś czasie ustępują. Do niedawna występował u niej również biały śluz ale od kilku dni go nie ma. Moja dziewczyna jest zmęczona i zawsze po pracy przesypia popołudnie ale tak jest już od kilku lat więc ten objaw ciąży mnie tak bardzo nie niepokoi. Zarówno ja jak i partnerka szukaliśmy na różnych forach objawów ciąży jak i zbliżającego się okresu i sami już nie wiemy co myśleć, ponieważ objawy i tego i tego są podobne. Dodam, że oboje mamy charaktery lękowe i szybko panikujemy z byle powodu. Teraz naprawdę się boimy że wpadliśmy. Czytałem w internecie, że w preejakulacie są plemniki, inni pisali że od tego nie można zajść w ciąże, jeszcze inni, że plemniki są ale niezdolne do zapłodnienia i upośledzone i ja sam nie wiem już co mam na ten temat myśleć. Istotną wg mnie kwestią jest również to, że przechodzimy teraz ciężki czas w związku, przeżywamy to oboje jednak moja partnerka wie że bardzo ją kocham i nie zostawię jej przez to (chodzi o intymne kontakty ze mną a z byłym partnerem). Chcę również napisać że cykle mojej partnerki nigdy nie były regularne. bywają miesiące w których okres wgl się nie pojawia. Chcemy wykonać test ale oczywiście boimy się wyniku:( Ona ma 23 lata a ja 22.
Na tą chwilę u mojej partnerki występują:
- bóle podbrzusza co któryś dzień;
- ból pleców
- zmęczenie (ono towarzyszy praktycznie od zawsze)
- stres spowodowany nieplanowaną ciążą
- brak apetytu
Oto moje pytania:
1. Jak duże ryzyko ciąży istnieje biorąc pod uwagę ww sytuację (nie jestem w stanie określić czy były to dni płodne czy też nie, do zbliżenia doszło 4 dni po okresie)
2. Czy często zdarzają się ciąże z preejakulatu?
3. Co mogą oznaczać objawy towarzyszące mojej partnerce?
Przepraszam za tak długą formę mojego postu lecz chciałem dokładnie opisać mój problem. Bardzo Państwa proszę o odpowiedź, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wątpię żeby Twoja dziewczyna była w ciaży. Objawy jakie opisałes bardziej ŝwiadczą o grypie niz o ciazy. Po za tym 4 dni po okresie sa dni nieplodne wiec nawet jesli cos by było nie tak z gumka to raczej nie ma mozliwoŝci na ciaze.
Lepiej sie uspokojcie bo stres moze zatrzymac miesiaczke u kobiety lub ją opóźniĉ nawet na kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza

Fistaszek30
Po za tym 4 dni po okresie sa dni nieplodne

Nie masz w tej kwestii racji nawet dnień po okresie mogą wystąpić dni płodne.

Co do samej sytuacji to żeby była ciąża musi wystąpić pełen stosunek, a brak okresu świadczy o stresie lub jakiś zmianach hormonalnych. Jeżeli miesiączka nie będzie długo się pojawiać Twoja dziewczyna będzie musiała iść do lekarza na wywołanie miesiączki.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...