Skocz do zawartości
Forum

Dziewictwo, petting a ciąża


Gość aleczad18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aleczad18

dzien dobry. mam ppytanmie. ostatni okres miałam 3 marca, 10 marca uprawiałam z moim chłopakiem petting on peiscił mnie palcami po wczesniejszej erekcji, czy mzolwie jest ze jestem w ciazy? dodam ze ejstem dziewica. czekam na odp z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość gabrysia123

uprawialismy z chlopakiem petting. pieszczoty skonczyly sie na tym ze wprowadzal czlonka do mojej pochwy, ale tylko kawaleczek. nie doszlo do wytrysku. jestem w 11 dniu przy 25dniowym cyklu. dodam ze jestem dziewica.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Cóż.. Wyapada, że w tym dniu miałaś owulację, więc najidealniejsze warunki do zapłodnienia. Takie zabawy są nierozważne, jeśli nie chcesz jeszcze zostać mamą... Radze zrobić test ciążowy za 10 dni.

Odnośnik do komentarza

witam, mam 17 lat, ostatnio z moim chłopakiem chcieliśmy mieć "swój pierwszy raz". według internetowych kalendarzyków miałam 1dzień płodny. używaliśmy prezerwatywy, lecz tak naprawdę do niczego nie doszło, bo nie wytrzymałam bólu i wprowadził penisa tylko raz. już od jakiegoś czasu "zaspokajamy się ręcznie", za każdym razem wytrysk jest na jego brzuchu i moich rękach. zarówno ja jak i on myjemy po tym ręce wodą i mydłem, po czym od robi mi palcówke. czy przy takich zabawach jest szansa na ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewne wątpliwości, ponieważ z chłopakiem dotykalismy swoich miejsc intymnych i nie mam pewności czy on tylko poprawiał swojego penisa czy też wkładal rękę do majtek. Później wkładal mi trochę palce... Ale nie mam pojęcia czy była sperma czy też tylko śluz ba jego dłoniach. Troszeczkę czasami zabolało. Bardzo się boje, że mogło dojść do zapłodnienia... Chciałabym jak najbardziej wykluczyć taka możliwość. Dodam, że jestem dziewica. Czekam na odpowiedzi ekspertów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...