Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 10 kg w 3 miesiące?


Gość mooonisiaa96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mooonisiaa96

Mam 15 lat i 58cm wzrostu , waże 52kg. Chciała bym schudnąc. Uważam ,że mam za grube uda i odstający brzuch. Chcę schudnąc w trzy miesiące 10kg , albo chociaż 7kg. W wakacje chciała bym wskoczyc w super bikini ale z obecną figurą to będzie porażka. Proszę o porady jakie cwiczenia wykonywac i jak dobrze się odrzywiac aby schudnąc:) Z góry dziękuję ! Monika:)

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa, więc nie powinnaś się odchudzać. Jesteś w okresie intensywnych zmian w Twoim organizmie. Nie powinnaś się odchudzać bo potrzebujesz ciągłych dostaw witamin i minerałów aby Twój organizm mógł się prawidłowo rozwijać.
Jeśli chcesz wymodelować swoje ciało zacznij ćwiczyć. Pod tym linkiem znajdziesz przykładowe ćwiczenia dla nastolatek:http://abccwiczenia.pl/cwiczenia-dla-nastolatkow

Odnośnik do komentarza

Z tymi parametrami powinnaś iść do...psychologa. Chcesz się odchudzić 10 kg. Porąbało Cię? Czy Twoi rodzice wiedzą co Ty zamierzasz zrobić? Modelowanie figury nie polega na samym zrzucaniu kilogramów, to są odpowiednio dobrane ćwiczenia, które nie zawsze zmieniając wagę ciała zmniejszają lub zwiększają obwody różnych części Twojego ciała. Pomyśl o tym a nie o jakiś akcjach "kamikadze", które doprowadzą Twój organizm na skraj przepaści.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...