Skocz do zawartości
Forum

Przezroczysta wydzielina z sutków


Gość Nameless

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nameless

Witam! Zauważyłam coś ostatnio dziwnego i bardzo Mnie to zaniepokoiło. Mianowicie, oglądając swoje piersi zauważyłam że naciskając za którykolwiek z sutków wydobywa się z nich przezroczysta wydzielina. Niby mało bo bardzo mało, ale jednak jest. Dużo się teraz czyta o rakach piersi, guzach itp. i objawach przy tym. I bardzo się teraz obawiam bo nie wiem czy to normalne. Proszę o pomoc. Mam 16 lat jeśli to ma jakieś znaczenie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Jednostronnie występująca patologiczna wydzielina z brodawek sutkowych może sugerować zmianę organiczną piersi.
Twoje objawy mogą sugerować zaburzenia hormonalne, w związku z tym, że występują obustronnie.
Wskazane jest skonsultowanie problemu z ginekologiem lub endokrynologiem.Aby powiedzieć coś więcej konieczne jest zbadanie piersi oraz wykonanie ewentualnych badań dodatkowych.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia136

Witam,
wczoraj zauwazylam, ze po nacisnieciu sutka wydobyla sie z niego przezroczysta wydzielina, persi mnie nie bola. Biore tabletki od 8 miesiecy, a Vixpo od 1,5 miesiaca. Od czego to moze byc? Objaw ciazy? Dodam, ze 4 dni po stosunku musialam zazyc Biseptol. Przez caly okres stosowania leku kochalismy sie raz i tylko z prezerwatywa, natomiast 4 dni po zaprzestaniu brania leku kochalismy sie bez zabezpieczenia z wtorku na srode w sylwestra. Czy jest jakies ryzyko ciazy w pierwszym i drugim pzypadku? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...