Skocz do zawartości
Forum

ciąża bez wytrysku


Gość katarinka7382919

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarinka7382919

Witam. Pare dni temu byłam w trakcie dni plodnych, jednak chcieliśmy z chlopakiem spróbować ten pierwszy raz. Chcieliśmy zrobić to z gumka jednak brak doświadczenia i stres spowodował ze to nie wyszlo. Przerwaliśmy i spróbowaliśmy bez. Nie mogl go włożyć ponieWaz bylam za bardzo zacisnieta jednak chodzi o to ze jak juz poddaliśmy sie poczułam cos mokrego tak jakby na posladku a jego członek byl suchy. Nie wiem czy to tak jest gdy plyn ejakulacyjny wyplynie i członek staje sie suchy ale tez mogli byc to moje i wyplynac? Pozniej wlozyl mi palce ale to bylo w późniejszym etapie a tamto wytarlam. Tylko nie wiem czy jak próbował włożyć co wgl nie wyszlo czy cos mogli sie dostać choc mowil ze nic nie czul. A do wytrysku bylo jeszcze daleko. Teraz mam owulacje i mam wzdęty brzuch. Naczytalam sie tego wszystkiego w Internecie ale jednak wole opisać to osobiście. Wątpię bardzo żeby byla mozliwa ciaza, lecz niepokój jest. Konkretnie chciałabym sie dowiedziec czy mezczyzna czuje jak wylatuje z niego ten plyn ? Czy moglo to byc moje i sciec mi po posladku gdy lezalam? Tylko tego sie boje bo nawet nie wlozyl a nigdy nie uprawialiśmy seksu. po ostrych pieszczotach czuje sie mocniej owulacje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...