Skocz do zawartości
Forum

Problem z zajściem w ciążę po aborcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem i doskonale zdaje sobie sprawę, że jest on na własne życzenie. Otóż mam jedno dziecko zdrowe ma już 4 lata. W 2013 roku wraz z partnerem postanowiliśmy ze dokonamy aborcji. Nie była ona pod nadzorem lekarza. Tabletki mieliśmy ze strony internetowej womenonweb. Ciąża została usunięta ze względu na ciężką sytuacje, po czym rozstalismy się z partnerem. Teraz od roku jesten w związku z innym mężczyzną, planujemy dziecko, jesteśmy szczęśliwi..jednak nir umiem zajsc w ciążę 4 miesiące soe staramy. Byłam u lekarza, lecz nir przyznała soe ze poronilam.. Zrobił mi usg, sprawdzał macice twierdzi ze jest wszystko wporzadku..zastanawiam się co może być nie tak, jaka przyczyna. Miesiączki mam nieregularne. Nie miałam do tej pory żadnych krwawien, nie odczuwam jakiś bólów.. Czuje się dobrze.. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

4 miesiące to krótko. Po roku bezowocnych starań podejmuje się próby zdiagnozowania przyczyn niepowodzeń. Do tego czasu mogę Ci polecić:
- po stosunku 15 min poleżeć spokojnie można nawet z nogami do góry żeby plemniki mogły spokojnie wędrować
- twój partner powinien nosić luźną bieliznę
- zdrowe odżywianie
- możesz spróbować przyjmować suplementy diety inofem

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...