Skocz do zawartości
Forum

potrzebna diagnoza


Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta. Dwoje cudownych dzieci, najwspanialszy mąż. Dla nich budze sie kazdego dnia. O problemach mogłabym pisać godzinami. Począwszy od zdrowia, przez kontakty rodzinne, po brak pieniedzy. Nie mam już sił wstawać z łóżka, udawac przed rodziną że jest dobrze. Nie jest. Z moją głową. Boję się ludzi, życia. Nie lubię ludzi. Coraz częściej myślę żeby ze sobą skończyć, żeby nie myśleć, nie bać się. Jest coraz gorzej, już byłam na to gotowa. Potrafie godzinami patrzec w sciane, nie docieraja do mnie wtedy żadne słowa. Placze po kątach i marze o tym zeby odpoczac od problemow. Boje sie ze w koncu nie wytrzymam i sie poddam.

Odnośnik do komentarza

Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy, dlatego zachęcam Cię do wizyty u lekarza psychiatry. Taka wizyta jest konieczna zważywszy na fakt, jakie relacjonujesz objawy i jak się czujesz. Myśli o śmierci są bardzo niepokojącym symptomem i nie wolno tego lekceważyć. Jak najszybciej umów się do lekarza, bo niewykluczone, że rozwija się u Ciebie depresja. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...