Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe infekcje i zapalenie pęcherza - proszę o pomoc!


Gość belara010395

Rekomendowane odpowiedzi

Gość belara010395

Witam. Proszę o poradę, bo jestem już bezsilna.
Mniej więcej w kwietniu 2015 brałam dwa antybiotyki (jeden po drugim) z powodu problemów z drogami oddechowymi. Niedługo po tym dostałam infekcji intymnej, na którą lekarz przepisał mi Clotrimazolum w maści oraz globulkach. Objawy (ból, swędzenie, pieczenie) ustąpiły, ale od tego czasu infekcje zaczęły powracać regularnie - praktycznie po każdym stosunku. Lekarz po raz kolejny przepisywał mi różnego rodzaju globulki i probiotyki, czasami działały, innym razem po stosunku znów powstawały małe ranki między pochwą a odbytem. W drugi dzień Świąt, tuż po miesiączce, dostałam zapalenia pęcherza, na który otrzymałam antybiotyk. Choroba minęła, jednak wstrzymałam się ze współżyciem. Dwa dni temu skończyłam kolejną miesiączkę - współżycie powróciło, znów odczułam ból w opisywanym wyżej miejscu, a mniej więcej od godziny mam objawy zapalenia pęcherza (nacisk/ciężkość w pęcherzu, promieniujący ból do cewki moczowej itd.).
Przestrzegam higieny jak tylko mogę - noszę bawełnianą bieliznę, podmywam się co najmniej dwa razy dziennie, używam specjalnego żelu do higieny intymnej, po każdym stosunku przemywam miejsca intymne i smaruję je Alantanem lub Sudocremem. Czy to możliwe, że mój chłopak jest nosicielem jakiegoś wirusa/bakterii, którym nieustannie mnie zaraża, co powoduje powracające problemy moczowo-płciowe? Jeżeli tak, do jakiego lekarza miałby się udać, aby to sprawdzić? Jakie musiałby wykonać badania - na mocz, krew, a może jakiś wymaz? Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem już, co robić.
Dodam, że mniej więcej od marca 2015 zażywam tabletki antykoncepcyjne Belara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...