Skocz do zawartości
Forum

Hormony niszczą mi życie. Ratunku :(


Gość Grassins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam taki problem z hormonami.. one po prostu niszczą mi życie.
wcześniej tego nie dostrzegałam dopiero w tym roku.
Nie będę opisywać każdej sytuacji bo jest tego za dużo.
Po pierwsze "humorki" Zniszczyłam 3-letni związek i teraz mało co nie zniszczyłam drugiego. Moje zachowanie przed okresem jest karygodne. Nie jestem wtedy sobą. Wszystko mnie denerwuje, zaczynam mieszać płacz ze śmiechem, obrażam wszystko i wszystkim podejmuję nie realne decyzje nie mam kontroli nad sobą.
Ból serca. Od paru lat jakoś 2 tygodnie przed okresem mam bóle serca, albo mam wrażenie że zaraz zemdleje. Chodziłam po lekarzach i serducho mam zdrowe.
Najbardziej dołują mnie te humorki, i tu nie chodzi o to że rycze i jem pudełko lodów. Ale przez to mam niske oceny w szkole,wpadam w depresje, ostatnio odwaliłam taki numer, że rodzina mojego chłopaka mnie nie cierpi. Nie mam sił do siebie
Robiłam pól roku temu badania na hormony kobiecie(inne hormony mam w porządku), mam zaniżony progesteron i estrogen dostałam tabletki antykoncepcyjne po których było tylko gorzej. Wszystkie te objawy wzmożone +tycie więc rzuciłam je. Czy jest jakis dla mnie ratunek? Czy to nie hormony a coś innego? Nie wiem gdzie szukać pomocy :(
Nie myślcie, że jestem jakaś chora psychicznie ponieważ po okresie jestem osobą pełną życia.
Mam prawie 18 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...