Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego waga stoi w miejscu?


Gość wiola11

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy. Mam 24 lata 165 cm wzrostu i waze 62 kg. Nie wiem co mam robic. Odzywiam sie zdrowo ( nie jem smazonego, przennych rzeczy slodyczy nie lubie i slonych przekosaek uniikam a alkoholu juz wogole) bo jem sniadanie, obiad i kolaceje i 4 razy w ciagu tygodnia chodze na cwiczenia na fitness. Moj jadlospis np. Śniadanie 8.00- 2 lyzki otręb z jogurtem i kromka cheba i czerwona herbata. Obiada okolo 13-14 jem warzywa na patelnie tylko przyzadzam je w parowarze jakas surówka. w miedzy czasie zjem z 2 jablka i ze 2 jogurty i wypijam okolo 3 litrów wody. I waga stoi w miejscu nie wiem co mam robic waga trzyma sie juz z 1,5 m-ca. nie wiem czy od warzyw tyje?? Co mam jesc by schudnac juz wogole nic??? Co mam zrobic pomocy!!!

Odnośnik do komentarza

Ale przecież Twoja waga jest prawidłowa. Może dlatego trudno jest schudnąć, bo to obciążyłoby organizm. Odżywiasz się raczej zdrowo, ja bym się tego trzymała. Może na efekty z fitnesu trzeba jeszcze troszkę poczekać.

Odnośnik do komentarza

Nie musisz wcale drastycznie się odchudzać. Twoja waga jest w normie. Bardzo dobrze, że ćwiczysz, to na pewno pomoże Ci. W Twoim jadłospisie brakuje mięsa, powinnaś jeść chude mięso i wędliny, gdyż są bogatym źródłem żelaza, witamin z grupy B oraz dobrze przyswajalnego, pełnowartościowego białka. Nie powinnaś całkowicie z niego rezygnować. dodatkowo białko podczas trawienia wymaga większego nakładu energii więc jedząc mięso i nabiał zużywamy więcej kalorii do trawienia. Być może Twój organizm w tym momencie przeprogramowuje swój metabolizm na inny warunki, to znaczy dostosowuje się do nowej diety i obniżonej kaloryczność potraw. Musisz przeczekać ten okres. Nie poddawaj się. Ćwicz wytrwale i systematycznie. Możesz również porozmawiać ze swoją trenerką o braku efektów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...