Skocz do zawartości
Forum

Wysoka temperatura w pochwie a ciąża


Gość czekająca z nadzieją

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czekająca z nadzieją

Mam pytanie. Czy zawsze piersi muszą boleć na początku ciąży (mnie nawet przed @ nie zawsze bolą - i trudno nazwać to bólem, raczej takie napięcie, ale nie zawsze) ? Temp. w pochwie od 13 dni powyżej 37 st. - od 37.4 a dziś (14 dzień po owulacji) 37.5. Okoliczności do zajści w ciążę były, oczywiście. Jakiś tydzień temu bolało mnie podbrzusze, właściwie to tak jak by mi ktoś "szpilki wbijał" - ale myślałam że to późne objawy owulacji - dziś przypada 26 dzień cyklu - zazwyczaj mam 28 dniowy cykl, regularny. I na pewno nie miałam jeszcze tak wysokiej temp. w pochwie. Sutki troszkę zmienione-ciemna obwódka bezpośrednio wokół sutków + maleńkie ciemne plamki (kilka) [gruczoły Montgomery'ego?] na każdym sutku. Aha, 3 testy negatywne.. Jest szansa, że jestem w ciąży ? Bardzo bym chciała..Może się "nakręcam" po prostu ?

Odnośnik do komentarza
Gość czekajaca na cud

Witam znalazłam ten temat to chciałam tu zadać moje pytanie nurtujące mnie od 5 dni ;)
22 sierpnia miałam ostatnią miesiączkę podam teraz od tej daty temp, i czy któraś z Pań może mi udzieli informacji czy mogę być w ciąży ?
22 sierpnia pierwszy dzień @ 37,1
23 sierpnia 37,0
24 sierpnia 37,0
25 sierpnia 37,0
26 sierpnia 37,0
27 sierpnia 37,0
28 sierpnia 37,1
29 sierpnia 37,0
30 sierpnia 36,9
31 sierpnia 36,9
1 wrzesień 37,0
2 wrzesień 37,1
3 wrzesień 36,9
4 wrzesień 36,9
5 wrzesień 36,8 ( zabawa z chłopakiem)
6 wrzesień 36,8 ( zabawa z chłopakiem )
7 wrzesień 37,4 ( stosunek bez zabezpieczenia)
8 wrzesień 37,0 (stosunek bez zabezpieczenia)
9 wrzesień 36,8
10 wrzesień 36,9
11 wrzesień 37,0
12 wrzesień 36,9
13 wrzesień 37,1 (stosunek z zabezpieczeniem)
14 wrzesień 37,0 (stosunek bez zabezpieczenia)
15 wrzesień 37,1 (stosunek bez zabezpieczenia)
16 wrzesień 37,1
17 wrzesień 37,1
18 wrzesień 37,1
19 wrzesień 37,3
20 wrzesień 37,2
21 wrzesień 37,3
22 wrzesień 37,3
23 wrzesień 37,2
24 wrzesień 37,4
Temperaturę mierzę w pochwie 7:20 czasami się zdarza że o 7:00 POMOCY !

Odnośnik do komentarza

Witam
Jestem tu nowa i nie wiem czy dobrze trafiłam na temat wątku.
Od kilku dni nurtuje mnie myśl czy udało mi się w końcu zajść w upragnioną ciąże.Ostatnią miesiączkę miałam 19 sierpnia,cykle mam co 28 dni.Jakie było nasze zdziwienie ,że spodziewana miesiączka we wrześniowym terminie nie przyszła. Zaczęłam mierzyć temperaturę i do dnia dzisiejszego wynosi 37,2 C. Z objawów jakie zaobserwowałam u siebie to : powiększone piersi,brak apetytu,częste oddawanie moczu no i przeokropne zaparcia (nigdy nie miałam).Nie zrobiłam jeszcze testu ,miałam zamiar dzisiaj ale rano zauważyłam lekkie krwawienie.Pomyślałam już po :( Minęło około 3 godzin -krwawienie ustało,wieczorem znowu wróciło.Nie wiem co mam myśleć? Naczytałam się różności w necie i mam przeokropny mętlik w głowie. Martwi mnie to ,że mimo krwawienia mam podwyższoną temperaturę a przy normalnej miesiączce nigdy nie miałam.

Odnośnik do komentarza

iwa3028
Witam
Jestem tu nowa i nie wiem czy dobrze trafiłam na temat wątku.
Od kilku dni nurtuje mnie myśl czy udało mi się w końcu zajść w upragnioną ciąże.Ostatnią miesiączkę miałam 19 sierpnia,cykle mam co 28 dni.Jakie było nasze zdziwienie ,że spodziewana miesiączka we wrześniowym terminie nie przyszła. Zaczęłam mierzyć temperaturę i do dnia dzisiejszego wynosi 37,2 C. Z objawów jakie zaobserwowałam u siebie to : powiększone piersi,brak apetytu,częste oddawanie moczu no i przeokropne zaparcia (nigdy nie miałam).Nie zrobiłam jeszcze testu ,miałam zamiar dzisiaj ale rano zauważyłam lekkie krwawienie.Pomyślałam już po :( Minęło około 3 godzin -krwawienie ustało,wieczorem znowu wróciło.Nie wiem co mam myśleć? Naczytałam się różności w necie i mam przeokropny mętlik w głowie. Martwi mnie to ,że mimo krwawienia mam podwyższoną temperaturę a przy normalnej miesiączce nigdy nie miałam.

Witam!
Na podstawie samej obserwacji temperatury pochwy nie jest możliwe potwierdzenie lub wykluczenie ciąży. W celu weryfikacji ciąży należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...