Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje ryzyko ciąży?


Gość KrzysztofPL1243

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KrzysztofPL1243

Witam. Moja dziewczyna ma 24 dniowy cykl ostatni okres zaczął się 21.12.2015r powinna mieć okres 14.01.2016 i go nie ma. Uprawialiśmy seks 28.12.2015 r i 2.01.2016r. więc w dni płodne.Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa Durex Extra Safe. Zawsze dokładnie dbam aby nie było ryzyka ciąży więc zakładam dobrą stroną i upewniam się po że prezerwatywa jest cała. W obu przypadkach prezerwatywa nie zsunęła się ani nie pękła dodatkowo dochodzę nie w partnerce a na zewnątrz(przy uczuciu że to już szybko wychodzę z partnerki). Gdy kochaliśmy się porawdopodobnie 28.12 ja wyszedłem z partnerki na chwile aby zadowolić ją oralnie niestety nie pamiętam czy zrobiłem to przed czy po wytrysku 90% że przed. Lecz po tym stosunku zostay białe ślady na pościeli które mam do tej pory. Wygląda jakbym np penisem ciągnął i zostawiał takie ślady w okolicach gdzie leżała partnerka nastepnie około 30 cm dalej również lecz niestety nie wiem czy to jest to. Czy mógł być to np. śluz partnerki, który był na prezerwatywie? Zawsze dbam o bezpieczeństwo ale 3 dni spóźniający się okres mocno mnie nie pokoi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...