Skocz do zawartości
Forum

Grube piersi i brzuch u chłopaka


Gość anih1

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja przepraszam że to drugie pytanie które założyłem ale wysyłam to drugie pytanie do was bo chciałbym coś dodać o czym zapomnialem napisać Mam stepper od jakiegoś czasu , planuje na nim ćwiczyć i się pozbyć grubego brzucha , boków , urosły mi grube piersii nie fajnie się z tym czuje bo wyglądam jak kobieta (czy też pomogą pompki na klatke i żebym piersi nie miał takich? ) i chce na twarzy schudnąć. pytanie czy tylko na stepperze to mi się uda ? stepper mam chyba niewiem jak się nazywa ten rodzaj ale chyba nazywa się prosty, wiem że jego się nie skeca tylko góra duł nogami robi się . trenuje od 3 lat sztuki walki : boks , kick boxing , muay thai i troszkę na treningach ćwiczę na skakance , i biegamy w czasie rozgrzewki i robimy przy bieganiu rózne ćwiczenia, ale trening mam teraz 1 raz w tygodniu , więc jeśli chcialbym skakać na skakance bo nawet to lubie to nie mam gdzie jak narazie, po za tym 1 treningiem , trenuje też na basenie (alale tam nie pływam) boks , kick boxing , muay thai w wodzie boksuje i kopię na technike i na rozluźnienie mięsni , jestem chłopakiem , mam 19 lat wzrost nie wiem tak dokladnie ale gdzies ok. 176 coś takiego a waga też nie wiem dokladnie ok może 79 kg. nie lubie za bardzo biegać, a niestety jestem nauczony do jedzenia fast foodów. planuje też znów zacząc chodzic na siłownie podnosić ciężary, i więcej na worku bokserskim ćwiczyc boksować,kopać proszę o odpowiedź dziekuje i pozdrawiam . Kamil

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Aktywność fizyczna jest OK. Jednak te fast foody utrudniają sprawę. Musisz z nich zrezygnować, jeśli chcesz schudnąć. Poza tym jedz regularnie, pij dużo wody, nie jedz przed samym snem. Steper nie jest zły, ale nie aktywuje wszystkich mięśni.

Odnośnik do komentarza

Musisz koniecznie zrezygnować z fast foodów. Co Ci pokarzę: hamburger - 294,8 kcal/ cheesburger - 308 kcal, duże frytki - 470kcal, coca cola 205kcal. Cały zestaw ma 973 kcal, czyli jedna wizyta w mc i masz 1/3 zapotrzebowania kalorycznego z głowy. Dlatego też radze Ci odstawić fast foody, słodycze i napoje gazowane. Co do ćwiczeń to oczywiście pompki będą bardzo dobrym wyjściem na pozbycie się piersi i tłuszczu z klatki piersiowej i brzucha.
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz pod linkami:
1. Ćwiczenia na klatkę piersiową - pompki na piłce
2. Ćwiczenie na klatkę piersiową z użyciem BOSU
3. Ćwiczenia na klatkę piersiową ze sztangą
4. Ćwiczenia na mięśnie uda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...