Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha przed miesiączką i brązowa wydzielina


Gość tah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat. Od kilku dni boli mnie podbrzusze oraz pojawiła się brązowa wydzielina. Jestem przed miesiączką. Już kilka razy miałam takie objawy przed lub po miesiączce. Jakie mogą być tego przyczyny? Martwię się bo moja babcia miała raka szyjki macicy. Zaznaczę, że jestem dziewicą i nie biorę żadnych tabletek. Bardzo proszę od odpowiedź, dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Taka wydzielina może świadczyć o rozchwianych hormonach, ale może tez oznaczać jakieś zmiany, które będą widoczne w badaniu cytologicznym. Ból brzucha przed miesiączką jest bardzo częstym objawem zbliżającego się okresu.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam 28 lat,jestem mamą dwójki dzieci( 5lat -poród naturalny i 10mies-cc).Okres po cc wrócił mi po 4m od cesarki bo karmiłam piersią,był jak zawsze co 28 dni,trwał 6-7dni.Ale od dwóch miesięcy tuż przed nim tak około 8dni przed,mam ból z lewej strony brzucha,pulsujący do kręgosłupa i bolał mnie pęcherz przy siusianiu,taki mimowolny skurcz,czasem był nie do wytrzymania.Tabletki przeciwbólowe nic nie pomagały,ani urinal ani urofuraginum,żadnej ulgi.Dodam że po tym jak okres się kończył to miałam w międzyczasie w śluzie brązowe skrzepliny.Po okresie też czuje taki temp ból po lewej stronie.Czy może to być endometrioza?Jakie badania powinnam zrobić?Pozdrawiam Iza,proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...