Skocz do zawartości
Forum

Ciemne plamienie, białe upławy i pieczenie w pochwie


Gość Malutka666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malutka666

Ciężko opisać to dokładnie więc postaram się jak najprościej. Otóż wszystko zaczęło się od września, nie pojawiła się miesiączka-zaznaczę, że u mnie to normalność,że spóźnia się przez miesiąc. Następnie wyjechałam w październiku za granicę na 2 miesiące i również jej nie było w sumie 4 miesiące nie miałam okresu. 16 grudnia dostałam normalnie miesiączki, w styczniu wróciłam do Polski i 16-tego znowu jej nie miałam. Zrobił mi się stan zapalny który leczyłam g********** przez 10 dni(wszystko było wporządku wyleczony stan zapalny) 2 dni po odstawieniu czopków pojawiły się strasznie dziwne upławy- wyglądały jak ciemna krew ale o gęstszej konsystencji, miałam je przez 5 dni a następnie 3dni mocno plamiłam jednakże nie było to normalne krwawienie jak przy miesiączce, sama krew bez żadnej wyściółki macicy, którą mam zawsze. Zaniepokojona poszłam do ginekologa, pani doktor zapisała mnie na usg przezpochwowe za miesiąc ale niczego się nie dowiedziałam konkretnego. Tydzień temu zaczęłam stosować krem, który mi przepisała, po 2 dniach pojawiło się mocne pieczenie, następnego dnia gdy robiłam siku przy końcu oddawania moczu strasznie szczypało. Pomyślałam, że to przez krem, że podrażnił mi ścianki pochwy. Tym bardziej, że 48 godzin przed zastosowaniem kochałam się z moim facetem. Do tego dochodzi biała wydzielina z pochwy. Męczę się już tydzień z tym. Objawy nie znikają..... Nie wiem co mam robić. Staramy się o dziecko ale w takim stanie nie mogę nawet starać.....

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Twoje objawy wskazują na infekcję układu moczowego. Bardzo możliwe, że nie jest związana z poprzednimi plamieniami. Ponieważ infekcje wywoływane przez niektóre drobnoustroje mogą przyczyniać się do poronień powinnaś udać się do lekarza, który zastosuje odpowiednią terapię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...