Skocz do zawartości
Forum

Dotknięcie penisa i włożenie palca do pochwy


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

itam otóż wczoraj zdarzyła mi się bardzo nietypowa sytuacja.. Wraz z chłopakiem postanowiliśmy posunąć się trochę dalej mamy po 17lat. Dotknęła jego penisa po czym stał się mokry chłopak mówi ze to nie sperma tylko płyn ejakulacyjny. Wytarlam dłoń najpierw o swoje piersi następnie o ubranie po paru minutach włożyłam sb tego samego palca do pochwy ponieważ całkowicie zapomniałam gdyż ręka była już wyschnieta bardzo się teraz stresuje dzień przed skończył mi się okres a cykle mam stosunkowo krótki

Odnośnik do komentarza
Gość bianca2016oo

Przez dotyk nie zachodzi sie w ciaze. Tylko sperma zapladnia komorke jajowa ktora zostaje uwolniona ok 14 dnia cyklu. A najprowdopodobniej ty bylas w 6dniu cylku. Wiec bez obaw. Zeby doszlo do ciazy czlonek musi byc w srodku pochwy i sie tam spuscic. A dni polodne ryxyko ciazy to od 10 do 16 dnia cyklu a cykl sie liczy od pietwszego dnia krwawienia. Mysle ze bylam pomocna. I spij spokojnie

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio pieściłam penis mojego chłopaka ustami. Z penisa wydzielił się preejakulat lub sperma, nie jestem pewna. Dotknełam dwoma palcami tego płynu, nastepnie po 5-10 minutach poszłam do łazienki. Jako, że był to 5 dzien okresu miałam ubraną podpaskę. Dotknełam tymi palcami na ktorych wcześniej był płyn z członka śluzu na swojej podpasce. Nastepnie zmieniłam podpaske dotykajac jej tymi palcami, o ktorych caly czas mowa. Jednak wtedy palce były już suche. Czy jest możliwosc ciązy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...